Vánoce

Femina.cz > Fóra > Móda > Vánoce

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel J JaninkaVesi a poslední změna proběhla před 2 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #494171
    j
    jandulka25
    Účastník

    Látky se mi taky moc líbí a zamlouvají, můžu si z některé z nich ušít něco originálního.

  • #494067
    m
    martusi
    Účastník

    Scicanvas nabízí i látky s takto originálními a vědou inspirovanými vzory. Moc se mi líbí.

  • #493938
    f
    femuska
    Účastník

    Děkuji za tip, neznám tuto značku, ale jsem nadšená z jejich originálního designu. Určitě si u nich taky nějaký hezký šátek vyberu.

  • #493513
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    Dostala jsem tipna https://www.scicanvas.cz/. Koupila jsem si dva hezké šátky ve střední a velké velikosti.

  • #493385
    f
    femuska
    Účastník

    Mám k oblečení ráda různé doplňky, třeba šátky a šály. Ráda bych si nějaký zajímavý pořídila. Tip prosím?

  • #492788
    K
    Katchorka
    Účastník

    Ahoj, já mám tyto https://cs.dragonflybrand.com/produkty/leginy-s-vysokym-pasem-lycra-adriana a ty jsou super. Jsem s nima moc spokojená. Jsou fakt kvalitní, pevné 🙂 Mají vysoký pas, to mi vyhovuje.

    • #495718
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      Na dragonflybrand jsem se koukala a oni mají i sportovní podprsenky. Máte od nich některá? Jak sedí velikosti?

    • #494398
      L
      Lilianna
      Účastník

      Tyhle leginy jsem si koupila taky. A jsou super. Nosím se prakticky pořád, i do města. Jsou pohodlné, mám je fakt moc ráda 🙂

  • #492785
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Holky, měla bych dotaz… Kde koupím pěkné a kvalitní leginy na sport. Chci to jako dátek pro sestru k vánocům, čili opravdu kvalitu. Díky moc.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist