Stroje na cvičení a sportovní vybavení

Femina.cz > Fóra > Sport > Stroje na cvičení a sportovní vybavení

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel K Katchorka a poslední změna proběhla před 10 měsíci, 4 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #507846
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Hele mrkni se na fitham a se vším ti tam poradí.Je to nejlepší obchod na takové věci.

    • #511029
      K
      Katchorka
      Účastník

      Jojo, je nejlepší. Oni josu na sportovní vybavení fakt profíci. Super je hlavně to, že mají vše skladem a doručují hodně rychle. To já osobně teda oceňuji nejvíc.

  • #507524

    opand@seznam.cz
    Účastník

    A co máš třeba doma za značku?Já se v tom vůbec nevyznám a tak se ptám.Činky jako doplněk nějakého cvičení by bylo také super.

  • #507483
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Já mám doma běhací pás a myslím,že to stačí.Můžeš k tomu přidat třeba i činky.

  • #507361

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Ahoj máte někdo nějaký stroj na domácí cvičení?Chtěla bych si teď po Vánocích něco takového koupit,ale nevím vůbec co.

  • #504892
    j
    jancajanicka
    Účastník

    A jak regenerujete po tréninku? Máte nějaký osvědčený tipy 🙂

  • #504596
    i
    irishanova
    Účastník

    Já velmi dobrou, jelikož jsem objednávala dárek pro manžela a jelikož je hodně náročný, tak jsem se obrátila na fitham.cz dle hodnocení a dobře jsem udělala.

  • #503813
    J
    JaninaR
    Účastník

    Prosím vás, jaké jsou vaše zkušenosti s objednáváním sportovního vybavení přes internet?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist