Špatný sex

Femina.cz > Fóra > Sex a vztahy > Špatný sex

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel D Deniska11 a poslední změna proběhla před 2 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517006
    A
    Alecca
    Účastník

    Jaké máte se zmíněnými produkty zkušenosti po delší době? Nepřineslo to nějaké zdravotní komplikace nebo tak?

    • #517025
      D
      Deniska11
      Účastník

      Hele vůbec, všechno je ok jako předtím. Až na jednu výraznou změnu.

      • #517072
        A
        Alecca
        Účastník

        Tak ta je pozitivní ale! A ty produkty, co se tu zmiňujou jsou teda ok a máme je vyzkoušet?

        • #517105
          D
          Deniska11
          Účastník

          Bylo to myslím něco ze supererekce, možná některý z dříve zmiňovaných odkazů.

  • #516691
    D
    Danusina
    Účastník

    A nemáte třeba tip spíš na nějaký gel nebo tak?

    • #516709
      D
      Deniska11
      Účastník

      Jsou na to celý specializovaný eshopy, namátkově mě napadá třeba supererekce

  • #508548

    My jsme s chlapem vybrali tady ty pilulky a po nich teda funguje perfektně a vydrží hoodně dlouho https://www.erectan.cz/pripravky-na-erekci/erectan-400-mg

    • #509156
      d
      danikk
      Účastník

      Hmm podle složení to vypadá kvalitně, tak to zkouším hned objednat, jsem na to opravdu zvědavá…

  • #507998
    i
    irishanova
    Účastník

    Já jsem to řešila narovinu a koupila jsem mu tady ty pilulky https://supererekce.cz/7-red-power. Neměl nic proti, před sexem si ji dal a naprosto nás to oba nadchlo.

    • #508379
      D
      DendulkaN
      Účastník

      Je potřeba to nějak řešit s lékařem nebo tím, že je to volně prodejné, tak není třeba?

  • #507894
    J
    JaninaR
    Účastník

    Sem tam se nám to taky stane, takže spíš přemýšlím, že bych koupila něco, co ten problém bude řešit. Jakože nic jednorázového.

  • #507384
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Holky, chci se zeptat… jak doma řešíte to, když to chlapovi moc nejde 🙁 Prostě, když má nějaké problémy s erekcí? 🙁

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist