První plenky?

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > První plenky?

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel J JaninaR a poslední změna proběhla před 2 roky.

  • Autor
    Příspěvky
  • #498132
    J
    JaninaR
    Účastník

    U prvního dítěte jsem používala plínky Nappy a teď u druhého je budu používat taky, protože byly perfektní. Jsou hodně savé, nesmrdí a nejsou plné chemie 🙂

    • #498355
      m
      michala69
      Účastník

      Kde tady tu značku kupuješ ? 🙂

      • #498461
        J
        JaninaR
        Účastník

        Objednávám si je na levnepleny.cz mají jich víc druhů, tak se koukni 🙂

  • #497872
    D
    DendulkaN
    Účastník

    Kvalitní plínky má i Bella Happy, líbí se mi, že jsou ty jejich plenky cenově dostupné a mají i super balíčky do porodnice 🙂 https://www.mall.cz/plenky-bella/bella-baby-porodnicky-balicek-vel-xl?tab=description

  • #497779
    K
    Kryska
    Účastník

    Hodně dbám na složení, takže než jsem nějaké vybrala tak to sice trvalo, ale myslím si, že jsem vybrala ty nejlepší a to od Baby Charm. To složení nemá chybu, takže jsou vhodné i pro děti s ekzémy a jinými problémy s pokožkou.

  • #497103
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahoj, já jsem hodně dala na rady a tipy od zkušenějších kamarádek. A ty mi doporučovaly plenky Bella Happy. Tak jsem je koupila a spokonenost maximální. Mají i výřez na pupíšek, a to jsem ocenila teda moc.

  • #495923
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat, jaké plenky se vám osvědčily plenky pro mimi? Jako myslím do porodnice… A podle čeho jste je vybíraly? A zůstaly jste u značky?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist