Plavečky pro malé děti

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Plavečky pro malé děti

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel B Blacka a poslední změna proběhla před 5 měsíci, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #515624
    B
    Blacka
    Účastník

    Souhlasím, rostoucí plavečky jsou nejlepší a hlavně Vám prostě stačí jedny a už nic neřešíte. Navíc hezky sedí kolem nožiček, jsou kvalitně zpracované a mají hezký design https://bobanek.eu/plavani-pro-miminka/plavky-na-plavani-s-miminky/plavky-kojenecke-normal

  • #515561
    H
    Hanička45
    Účastník

    Já od nich plavečky taky mám a jsou super. Nikde malou netlačí, jsou pohodlné a kvalitní. Navíc jsou rostoucí, takže dlouho vydrží a člověk nemusí každou chvíli kupovat nové 🙂

  • #515511
    D
    Danka.m
    Účastník

    Já mám rostoucí plavečky od bobanek.eu – velikost se nastaví pomocí patentků a jsou moc pohodlné a krásné. Určitě nákup u nich doporučuji, mají plno krásných a kvalitních věcí.

  • #515444
    H
    HelaStach
    Účastník

    Maminky, jaké plavečky pro půl roční dcerku doporučíte? Chtěla bych nějaké kvalitní, které dlouho vydrží a pro mimčo budou pohodlné.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist