Paty

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Paty

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel n nanna a poslední změna proběhla před 2 dny, 6 hodinami.

• Autor
    j
    jancajanicka
    Účastník

Rozhodně zkuste krém na suchou a zrohovatělou pokožku Seni care, na tvrdý paty je to topka.

n
      nanna
      Účastník

Aha díky za tip, zkusím ho. To se dá sehnat v lékárně nebo drogérce?

H
    HelaStach
    Účastník

Já ho objednávám tady https://www.pilulka.cz/uxitol-25-softwalk-balzam-na-paty-50ml je to pohodlnější, objednávám si vždycky víc produktů a doručí mi vše přímo domů.

m
    milka8
    Účastník

Já toho zkoušela víc ale nejlepší je tenhle krém s ureou https://www.care4you.cz/x8777/seni-care-krem-na-suchou-pokozku-s-10-ureou opravdu hodně hydratuje a zvláčňuje, já mám po něm paty jako dítě

e
      evcasl
      Účastník

Četla jsem že urea je na tohle výborná, takže ho zkusím, díky 🙂

m
        milka8
        Účastník

Nemáš za co, určitě ho zkus, já toho zkoušela víc ale tenhle krém je topka

K
    Květa B.
    Účastník

Moc díky, poradíte prosím, kde bych se o balzámu dočetla víc informací a případně ho hned objednala?

H
    HelaStach
    Účastník

Dobrý večer, maminka má taky problémy, ale snaží se jim předcházet – diabetici trpívají na syndrom diabetické nohy. Důležité je dobře promazávat, doporučuji balzám Uxitol25, ten mojí mamince vyhovuje a na ty paty opravdu funguje.

K
    Květa B.
    Účastník

Dobrý den, co se Vám prosím osvědčilo na ztvrdlé a popraskané paty? Maminka má cukrovku a ty paty ji hodně trápí, nemáte někdo zkušenost?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist