Oresi recenze

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Oresi recenze

Zvolené téma obsahuje celkem 22 odpovědí. Do diskuze (18 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel L Luciter a poslední změna proběhla před 3 dny, 14 hodinami.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516434
    K
    Katrichela
    Účastník

    Dobrý den, dáváme dohromady kuchyň a viděla jsem u Oresi teďka celkem velký slevy, tak by mě zajímalo, zda ty jejich kuchyně za to stojí a jak jsou na tom s kvalitou. 🙂

    • #518229
      L
      Luciter
      Účastník

      Hele já nevím jestli to teď běží ve všech prodejnách, ale o víkendu jsem prolejzala u nás obchoďák a zahlídla jsem u Oresi celkem vysoký slevy na ty kuchyně, co jim tam stojí na prodejně a jakože to byl třeba rozdíl víc jak polovina z ceny. Jako nevím, jestli jde pak s takovými kuchyněmi ještě nějak pracovat, kvůli přizpůsobení nějakými prostoru, ale za tu cenu třeba… 🙂

    • #517297
      .
      .Žaneta.
      Účastník

      Tohle asi nebude moc populární názor, ale sama jsem se toho při výběru dodavatele kuchyně držela a teď si nemůžu ani po letech na kvalitu práce, materiálů a celkového díla ztěžovat. Vybrali jsme si taky kuchyni od Oresi a to i z toho důvodu, že jsme si chtěli být jistí pravostí z čeho bude nábytek vyrobený, že to bude odpovídat tomu, co může třeba přijít do styku s potravinami, takže pro mě třeba bylo důležité vidět i některé certifikáty, když za kuchyni dávám takové peníze a to si právě myslím, že mi třeba nějaký drobnější stolař nemůže zcela zaručit, jsem v tomhle prostě nevěřící Tomáš a proto i ta volba kuchyňského studia.

    • #517087
      S
      Sabryna
      Účastník

      Já jsem s její kvalitou spokojená a to už je to nějaký čas, co jsme si jí nechali dělat, stála nás kolem 100tis. i se spotřebiči. Funkční, pěkná, vejde se mi do ní vše. Jako za mě můžu doporučit. 🙂

    • #516448
      A
      Aysha
      Účastník

      To jim asi zrovna běží nějaké akce po novém roce, My jsme u Oresi dělali kuchyň před dvěma roky a nemůžu si stěžovat. Vkusně navržená a materiály to asi pak bude spíš záviset z jaký tý jejich linie byste kuchyň vybrali. Naše je německá a investice na to stála, další kuchyni už nemám v plánu za svůj život pořizovat 😀

      • #516880
        V
        Valka
        Účastník

        Ty slevy měli už i před Vánoci, taky jsme u nich kvůli tomu byli a máme objednanou kuchyň ze střední třídy, o proti původní ceně jsme ušetřili dost, za to bychom se na to nedostali ani u nějakého lokálního výrobce.

  • #513920
    G
    Gyna
    Účastník

    U nás v rodině jsou od Oresi dvě kuchyně, mám jí já i moje ségra, ta jí teda pořizovala až po nás, ale ve stejném studiu, takže věděla po mých zkušenostech do čeho jde. Já jsem s ní spokojená, protože mi ulehčili i výběr ve spotřebičích a to že jsem kvůli pečení dost náročná, aby to odpovídalo mým potřebám.

    • #515168
      V
      VE-RO-NI-KA
      Účastník

      My ještě čekáme na dodání, ale taky jsme to v kompletu řešili u nich i se spotřebiči, který máme všechny od Electroluxu, protože zrovna u nich běžela akce, že při čtyřech kusech spotřebičů od téhle značky, tak ten nejlevnější bude jen za kačku a mně přijde tahle značka dobrá, tak jsme toho využili a ušetřili 🙂

  • #510880

    Číza
    Účastník

    Od Oresi máme teďka vizualizaci kuchyně a vypadá skvěle, ale celkem zvažujeme s partnerem, že bychom ještě nechali udělat pracovní desku o něco výš, protože oba máme přes 180, tak abychom se nemuseli tolik hrbit. Paní nám to i nabízela, ale říkali jsme že v poho, ale teď když doma nad tím špekulujeme, tak si říkáme, že to asi nebude od věci, máte to taky někdo tak, že máte hozenou desku výš? Je to lepší?

    • #511513
      J
      Joelle
      Účastník

      Vím, že to dělají, ale při mojí výšce 165 cm, jsem tohle opravdu řešit nemusela 😀 ale asi kdybych byla na vašem místě, tak bych si to nechala udělat a nemusela si pak u vaření lámat páteř 😀 jestli hodně vaříte, tak to jenom oceníte, že vám udělají desku výš 🙂

    • #511315
      E
      Ejwa
      Účastník

      Nad tímhle bych ani chvilku nerozmýšlela, ve starym bytě jsme měli desku tuším někde kolem 85cm a to bylo nízko a cítila jsem i záda, když jsem vařila další dobu. Teďka co máme kuchyň podle sebe, tak máme desku 94cm a je to super. Krásně se mi pracuje bez ohýbání. Takže pokud nad tím rozmýšlíte, tak dejte na paní z Oresi, ví o čem mluví a za mě taky můžu ze zkušenosti doporučit 😉

      • #512102

        Číza
        Účastník

        Tak jsme se do Oresi ještě kvůli té změně přeci jen vrátili a nechali to upravit a posadit desku výš. Doma jsme to prodiskutovali a došli k závěru, že to pro nás oba bude lepší a v Oresi úprava úplně v pohodě. Takže kuchyň objednaná a už se na ní těším.

  • #510132
    D
    Ditta
    Účastník

    U nás mám od Oresi já i mamka kuchyň, ta jí má teda novější, protože jí kupovala až po nás a na moje doporučení po letech a spoko 🙂

  • #508115
    R
    Rýna
    Účastník

    V lednu nám akorát namontovali kuchyň, máme v bílém matu, nechtěla jsem žádný lesk, abych nebyla otrokem leštění. To fakt nesnáším. Co si nejvíc užívám je ostrůvek, ten máme teďka nově, předtím jsme měli kuchyň čistě do L, tak tohle je pro mě bomba a hlavně další pracovní místo, kdy jsme po domluvě v Oresi na něj nechali dát varnou desku, jak jsem si přála. 🙂

    • #509620
      A
      Artika
      Účastník

      Taky mám v kuchyni ostrůvek, ale jen čistě jako pracovní plochu, indukci mám v hlavní sestavě kuchyně, protože jsem nechtěla, abych od vaření měla případně vše poprskané, takže jak to máme, tak mi to chrání z jedné strany zeď. Co je za mě super je indukce s odsavačem par, o to jsme si v Oresi přímo řekli, že bychom chtěli nově a je to super. Ty digestoře od stropu nebo dokonce pod skříňkou se mi fakt nelíbí.

  • #506377
    M
    Maryella
    Účastník

    Díky za vaše reakce, můžu se zeptat, za jak dlouho vám kuchyni vyrobili a jak dlouho pak trvala samotná montáž?

    • #506395
      A
      Aysha
      Účastník

      U nás kuchyň byla ve výrobě nějaký cca 3 měsíce a když došlo na samotnou montáž, tak tu měli během jednoho dne, ale je fakt, že přijeli brzo ráno a dělali na tom celý jeden den. A večer měli komplet do poslední poličky hotovo.

      • #507030
        K
        Kami
        Účastník

        Noo já taky doufala, že za jeden to chlapci stihnou, ale asi hold velká kuchyň a moc skříněk 😀 ale druhý den skončili dopoledne, to už bylo fik fik pak. 🙂 Já jsem hlavně ráda, že to neodbyli, všechno sedí, navazuje a nic jsme nemuseli reklamovat. Takže ve výsledku ty dva dny jsem spolkla. 🙂

  • #505408
    K
    Korotvička
    Účastník

    Akorát teďka máme dva měsíce starou, takže asi ještě moc nejsem schopná říct. Ale na prodejně byli moc ochotní, poradili s kováním, ohledně materiálu a celkově nám dali info, jak ty kuchyně mají. Nechtěli jsme nic drahého, takže i tady jsme v pohodě vybrali levnou kuchyň z té Dolti řady a tolik nás to nebolelo. Po vzhledové stránce jsem spokojená a konečně jsem se dočkala. 🙂

  • #504626
    A
    Aysha
    Účastník

    My máme od Oresi kuchyň a jsem s ní spokojená. Na prodejně jsme narazili na fajn prodejkyni, co s námi kuchyně celkově prošla, udělala nám nezávazný návrh podle toho, co jsme jí řekli, jak bychom chtěli. A v podstatě na druhé domluvené schůzce jsme kuchyň objednali. Jako já si na jejich servis stěžovat nemůžu.

  • #504478
    K
    Kami
    Účastník

    Naše kuchyně má teďka nějakých 6 let a jsme s ní nadmíru spokojení. Návrh nám sestavili podle přání, barvu skříněk nebo teda spíš kombinaci jsme ladili asi nejdýl, ale myslím si, že finální verze se vydařila. Montáž byla sice na dva dny, ale to jen kvůli tomu, že máme na baráku větší kuchyň, tak s tím bylo víc práce. Nicméně to neodbyli a je furt jak nová.

  • #504458
    E
    Ejsy
    Účastník

    Ráda se zde připíchnu, Oresi máme v merku mezi výběrem kuchyní, tak mě též zajímají zkušenosti, abychom si udělali lepší obrázek. 🙂

  • #504330
    M
    Maryella
    Účastník

    Dobrý den, už nějakou dobu šetříme na novou kuchyň, protože furt máme tu starou, která byla v bytě, když jsme ho pořizovali. Ale konečně bychom si rádi dopřáli novou podle našich představ. Kousek od našeho bydliště je prodejna Oresi, tak bych si chtěla zjistit, jestli od nich někdo kuchyň máte a jak jste spokojeni. Jak kuchyň vypadá třeba po několika letech používání a tak. Díky moc

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist