Optika

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Optika

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel M Micha-ella a poslední změna proběhla před 7 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #512753
    M
    Micha-ella
    Účastník

    Prosím Vás, jsem ze Dvora Králové, ale koukala jsem že ho tady máme taky. Nemáte od nich někdo sluneční brýle? Já bych nutně potřebovala nové, měla jsem teď dvoje, klasické a sluneční dioptrické, ale je to strašně nepraktické, takže jsem přemýšlela nad těmi samo zatemňovacími skly.

    • #512890
      P
      Petran.
      Účastník

      Heleď já chodím ke Klainovi už nějakou dobu a mám ty samozabarvovací a jsem s nim velmi spokojená. 🙂 Navíc mají i super personál, vždy jsou milý a věnují se mi po celou dobu. Kvalitní skla i obroučky. 🙂

      • #513169
        M
        Micha-ella
        Účastník

        Super díky moc, objednala jsem se na zítra a snad bude vše v pořádku. Koukala jsem předem na web a ceny ať vím s čím počítat. Mě se líbí že je to soukromník a ti mají většinou i kvalitnější skla než ty velké řetězce.

  • #512242
    a
    andy.blaha
    Účastník

    Výbornou. Určitě doporučuji se zastavit, pokud ji máte ve svém bydlišti či poblíž. Já navštěvuji u nás v Pardubicích. Vždy ochotní, usměvaví. Vždy na mě mají čas. Sortiment velký a brýle jsou opravdu kvalitní. 🙂 Řešila jsem i sluneční a vybrala jsem samozabarvovací a jsem spokojená.

  • #511588
    K
    Katchorka
    Účastník

    Ahoj všem, holky, potřebuju poradit… Chci si pořídit multifikály, ale cítím, že oči potřebuju přeměřit. Chodila jsem do jedné optiky, kterou mi ale zrušili. Teď hledám novou a narazila jsem na pobočky optiky https://www.doktorklain.cz/. Jakou s nimi prosím máte zkušenost?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist