Okay elektro zkušenosti

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Okay elektro zkušenosti

Zvolené téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel d dana.y a poslední změna proběhla před 1 rokem, 12 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #498641
    d
    dana.y
    Účastník

    Osobně je mám ráda, ale musím říct, že některé věci mají opravdu hodně napálené. Ale jiné zase za normální ceny. Takže doporučuju dávat pozor, co tam kupujete- osobně jsem nedávno sháněla lampičku pro syna. V Okay stála skoro 1400, nakonec jsem tu samou od stejného výrobce koupila zde https://svetla-elektro.cz/829-stolni-lampy za cca 1000, což už je podle mě teda hodně velký rozdíl.

  • #498604

    Ahojkyyy já jsem s firmou https://www.okay.cz/ moc spokojená, vybavovala jsem si od nich skoro celý byt a jsem spokojené, protože jsem všechno sehnala za super ceny 🙂 A celkově do okay chodím nakupovat i elektro když něco potřebuju 🙂

  • #497688
    j
    jancajanicka
    Účastník

    A jakej máte vysavač?

  • #497593
    m
    milka8
    Účastník

    Máme od nich vysavač a další malý spotřebiče a vždycky jsme byli spokojení

  • #497481
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    To je fakt dobrej eshop

  • #497366

    danina22
    Účastník

    Mají často super slevy..

  • #496456
    n
    nanna
    Účastník

    Pro mě je to vždycky první místo kam koukám a vždycky vyberu

  • #496340

    kvapik
    Účastník

    Taky už jsem odtud několikrát objednávala a všechno bylo vždycky rychlý a bez problémů. Mají super výběr a ceny.

  • #495735
    V
    VeveruškaP
    Účastník

    Naposledy jsem tady z toho eshopu objednávala před Vánocema a nebyl žádný problém. balíček mi přišel včas a v pořádku

  • #495304
    m
    martinka988
    Účastník

    Já mám s obchodem okay.cz super zkušenost:-) Vždycky byl termín dodání dodržen, vše šlape tak jak má.. super super. ráda budu nakupovat tady i dál 🙂

  • #494976
    m
    michala69
    Účastník

    Až teprve včera jsem si všimla, že mají i nábytek ! Nevíte jak je na tom s kvalitou ?

    • #495334
      D
      DendulkaN
      Účastník

      Za mě supr. Mám od nich sedačku a v poměru cena vs. kvalita pecka 🙂

  • #493232
    D
    DendulkaN
    Účastník

    Mám zkušenost hlavně s telefony přes jejich eshop, protože u nich nakupujeme firemní telefony a nemůžu napsat žádnou negativní recenzi. Vždy všechno proběhlo v pořádku.

  • #492603

    já se vším co jsem z okay.cz  objednávala tak jsem naprosto spokojená 🙂 nebála bych se objednat:-)

  • #491381
    K
    Karkolka
    Účastník

    Ahoj, s Okay mam jen dobré zkušenosti, jak s nákupem elektra, tak nábytku. Dobu dodání dodržují. Nebála bych se tam objednat :-).

  • #491238
    J
    JaninaR
    Účastník

    Z okay mám jenom elektro a nikdy se mi nestalo, že by bylo něco v nepořádku, tak předpokládám, že tomu tak bude i u nábytku vzhledem k tomu, že jde o stejného prodejce.

  • #490820
    J
    Jarka50
    Účastník

    Zdravím, jakou máte zkušenost s okay elektro ? Vyhlídla jsem si tam skříň a sedačku a potřebovala bych vědět jestli mají ten nábytek kvalitní ?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist