NEJ kosmetika na vrásky

Femina.cz > Fóra > Krása > NEJ kosmetika na vrásky

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k katkakatule a poslední změna proběhla před 2 roky, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #493140
    k
    katkakatule
    Účastník

    A co kombinace akné a vrásek? Co vám na to sedí za kosmetiku?

  • #490472
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Já mám taky problematickou pleť a mně moc vyhovuje, vůbec neucpává póry a mám pleť mnohem lepší co jí používám.

    • #490512

      kvapik
      Účastník

      S tím ucpáváním pórů mívám problém, tak jestli ti to tahle nedělá tak to zkusím

  • #490376
    K
    Kandina
    Účastník

    Moc díky za doporučení, na Iuvenio jsem četla samé dobré recenze 🙂 Hned jsem si napsala o vzorečky a těším se až mi dorazí domů a vyzkouším je 🙂

  • #490358
    e
    evcasl
    Účastník

    O té kosmetice Iuvenio teď hodně čtu, osvědčila se vám někomu i na pleť se sklony k akné?

  • #490326
    B
    Baryska
    Účastník

    Ahoj, kosmetiku Iuvenio objednej přímo na jejich stránkách – mají tam rovnou i e-shop.

  • #490242
    P
    Polka
    Účastník

    Ahoj Barysko, kde prosím tě kosmetiku Iuvenio kupuješ? Taky jsem na ni četla dobré reference.

  • #490119
    B
    Baryska
    Účastník

    Jednoznačně iuvenio.com, nic lepšího není! Doporučuji si napsat o vzorečky na hello@iuvenio.com

  • #489956
    K
    Kandina
    Účastník

    Ahoj, jakou NEJ kosmetiku na vrásky mi doporučíte? Pár značek jsem už zkoušela – jak dražších, tak levnějších, ale nebyla jsem spokojená.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist