Nedostatek energie

Femina.cz > Fóra > Sport > Nedostatek energie

Zvolené téma obsahuje celkem 19 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j juliebaborska a poslední změna proběhla před 5 dny, 3 hodinami.

  • Autor
    Příspěvky
  • #518076
    b
    bibi.ka
    Účastník

    Nevíte, jaké doplňky stravy nebo vitamíny by mi na únavu pomohly? Nevím, jestli je to těmi výkyvy počasí a tlaku, ale přijde mi, že jsem poslední dobou hodně unavená a taky mám problémy se spánkem.

    • #518111
      P
      Petran.
      Účastník

      Taky s tím mám problém, mně pomáhá klasická meduňka, vždycky si udělám večer čaj. Ten mě uklidní a spí se mi dobře. Nebo můžete vyzkouet melatonin, ale nevím, jestli je dobrý na dlouhodobé užívání.

      • #518120
        j
        juliebaborska
        Účastník

        Já melatonin užívám hlavně z důvodu častého cestování v rozdílných časových pásmech a opravdu se spánkem pomáhá. Vezmu si ho vždycky tak půlhodiny, než chci jít spát. Kupuju si na Notinu Clinical Melatonin forte original.

  • #517130
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Já si kupuju produkty od Nutrendu. Oni mají super nakopávače, ale taky proteiny, spalovače a spoustu dalších věcí. Buď nakupuju přes eshop a nebo na pobočkách. Na eshopu mám 15% slevu a na pobočce 10% s kartičkou Sphere. 🙂

    • #517218
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      Já jsem kartu dostala na Vánoce od zaměstnavatele, ale ještě jsem ji nepoužila. Já těmto věcem tak nerozumím a moc nevím co s ní. 🙂

  • #514958

    Pliehab Liiena
    Účastník

    Jeho chuť mě překvapila, líbí se mi geometry dash meltdown
    <div id=“gtx-trans“ style=“position: absolute; left: 422px; top: 38px;“></div>

  • #512377
    b
    barcca
    Účastník

    Já se cítím skvěle od té doby co pravidelně piju nápoj Supergreens od Natural protein, obsahuje směs zelených superpotravin a můžete si ho zamíchat třeba i do džusu nebo pít jen tak, je dobrý a postavil mě na nohy 🙂

    • #512431
      n
      nanna
      Účastník

      Koukám na to na jejich stránkách a líbí se mi, že to je taková kombinace to musí být výživová bomba 🙂 hned objednávám, díky 🙂

      • #512490
        b
        barcca
        Účastník

        Je a navíc mě překvapilo, že chutná dobře. Jednou jsem zkoušela samotný ječmen a to nebylo nic moc teda, ale tohle je moc fajn 🙂

  • #504965
    d
    danikk
    Účastník

    Já si koupila kvůli problémy s kolenem tenhle doplněk https://www.energyflexcollagen.eu/cs/nas-kolagen/ a hodně mi to pomohlo i celkově s únavou a energií, cítím se co ho pravidelně užívám fakt dobře.

    • #506713

      danina22
      Účastník

      Podle složení se mi to líbí asi ho taky vyzkouším

    • #506526
      n
      nadiaa
      Účastník

      Taky jsem si ten doplněk objednala tak jsme zvědavá jestli mi to zabere tak jako tobě, držte palce 🙂

      • #506605
        d
        danikk
        Účastník

        Věřím že jo, protože má opravdu dobrou vstřebatelnost.

    • #505072
      n
      nanna
      Účastník

      Na to už jsem někde narazila a dost mě to zaujalo hlavně tím že je to čistě přírodní a má široký záběr účinnosti.

      • #505093
        d
        danikk
        Účastník

        Já si to opravdu chválím mám po něm i hezčí pleť a vlasy a koleno mám teď o dost lepší.

  • #490177

    kvapik
    Účastník

    Podívej se na https://vitaslife.cz/ mají opravdu kvalitní doplňky stravy s magnésiem, já ho od nich užívám už nějaký čas a moc mi to pomohlo.

    • #490221
      k
      katkakatule
      Účastník

      Moc děkuju za radu, vypadá to dobře podle toho co čtu tak to zkusím

      • #490318

        kvapik
        Účastník

        Není zač, dej potom vědět jak ti to pomáhá.

  • #489522
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Taky by se mi hodily nějaké tipy co s tím

  • #489419
    k
    katkakatule
    Účastník

    Ahoj, začala jsem běhat ale bojuju s velkým vyčerpáním po každým výkonu, tak přemýšlím nad nějakým kvalitním doplňkem stravy, ideálně přírodním, nemáte zkušenosti?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist