Menstruace a sport

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Menstruace a sport

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel k katkakatule a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #504982
    e
    evcasl
    Účastník

    Já nosím menstruační kalhotky a to mi přijde taky pohodlný na všechny dny a aktivity, ale já zase až tak nesportuju spíš jenom tak lehce a občas takže já si takhle v pohodě vystačím 😀

    • #505057
      k
      katkakatule
      Účastník

      Já zase sportem žiju takže pro mě ty legíny jsou výhra 🙂

  • #504797
    k
    katkakatule
    Účastník

    Já je mám a jsou suprový, je to hrozně pohodlný a jsou opravdu spolehlivý 😉

    • #504845
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Jo? No tak to je super, mně to právě přijde jako super věc takže díky za reakci hned si je objednávám 🙂

      • #504910
        k
        katkakatule
        Účastník

        Tak dej potom vědět jak ti sedí, já je teď všem kámoškám doporučuju protože pro mě je to fakt velká úleva 🙂

  • #503210
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    To je skvělý ani jsem nevěděla, že se takový věci vyrábí to bych určitě zkusila musí to být fakt pohodlný, kdo je nosí…? 🙂

  • #503019

    danina22
    Účastník

    Ahoj, co se vám nejvíc osvědčilo jako ms pomůcky při sportování? Koukala jsem se teď na modibodi.cz na menstruační legíny a říkala jsem si že by to mohlo být fakt pohodlný, nemáte je někdo nebo něco podobnýho?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist