Mastné vlasy

Femina.cz > Fóra > Krása > Mastné vlasy

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel J JaninkaVesi a poslední změna proběhla před 1 rokem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #508871
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Ahojky, stejný problém řešila moje mamka a vzhledem k tomu, že mám vyzkoušenou vlasovou péči od Tomase Arsova, tak jsem ji objednala sadu na mastné vlasy a moc si ji chválí.

    • #509100
      h
      horakova.marry
      Účastník

      A můžeš mi napsat o jakou sadu se jedná?  Sestře se hodně vlasy mastí a už dlouho hledá šampon, který by ji seděl. Bude mí narozeniny, tak právě pročítám v diskuzích info  a že bych jí nějaký koupila k narozeninám.

      • #509140
        J
        JaninkaVesi
        Účastník

        Je to řada na mastné vlasy GREEN TEA ( šampon i kondicionér).  Tak se podívej, můžeš zakoupit i v Rossmannovi pokud máš někde poblíž a nebo přímo na jeho eshopu.

  • #508509
    P
    Polinko
    Účastník

    Ahojky holky, prosím prosím… Měly byste tip na kvalitní vlasovou péči, která by byla vhodná na mastné vlasy? Jako myslím tím na vlasy, co se opradu hodně rychle mastí. Já jsem z toho docela otrávená, obtěžuje mě a je to docela kolikrát trapné. Tak prosím o radu, co by mi mohlo pomoct. Děkuji.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist