Lupy a mastné vlasy

Femina.cz > Fóra > Krása > Lupy a mastné vlasy

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel J Jarka50 a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #505204
    J
    Jarka50
    Účastník

    Mně pomohlo vyměnit kosmetiku na vlasy. Zkusila jsem přírodní péči na vlasy a lupů jsem se díky tomu zbavila. Pomohla mi kosmetika thegarden takže kdo má podobné problémy, tak doporučuju kouknout na expertnavlasy.eu kde je možné si udělat i vlasový test, který vám vyhodnotí jakou kosmetiku na vlasy byste měly používat.

  • #495465
    e
    evcasl
    Účastník

    s Clinical Hair & Health mám výbornou zkušenost, moc mi tam pomohli.

    • #495891
      m
      milka8
      Účastník

      Tak to ráda čtu, a co jsi měla za problém jestli se můžu zeptat? Ptám se kvůli tomu, že mě zajímá jak dlouho trvalo než se ti to spravilo

      • #496047
        e
        evcasl
        Účastník

        Hodně se mi vlasy mastily a dělaly se mi takové velké lupy. Bude to určitě hodně individuální, ale u mě to trvalo asi 3 měsíce 😉

        • #496103
          m
          milka8
          Účastník

          Super moc děkuju za odpověď 🙂

          • #496202
            e
            evcasl
            Účastník

            Není za co, hlavně aby ti taky pomohli 😉

  • #494274
    m
    milka8
    Účastník

    Znáte Clinical Hair & Health? Mám problém s lupy a mastnými vlasy a nic mi nepomáhá. Našla jsem tuhle kliniku a tak by mě zajímaly vaše zkušenosti. Děkuju za odpovědi

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist