Kupované příkrmy

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Kupované příkrmy

Zvolené téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel i irishanova a poslední změna proběhla před 1 rokem, 9 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #499304
    a
    adullkahron
    Účastník

    Nemáte zkušenosti i s těmi jejich ovocnými kapsičkami ? Koukaly jste na složení ?

    • #499406
      i
      irishanova
      Účastník

      Vůbec to není brzo a ve 4. měsících už by mělo dítě zkoušet mimo mlíko už i zeleninku 🙂

      • #500745
        a
        adullkahron
        Účastník

        Dívala jsem se, že mají už i ve sklinkách příkrmy od 4. měsíce https://www.sunar.cz/nase-produkty?kategorie=bio-detske-prikrmy

        • #501062
          i
          irishanova
          Účastník

          Mají a hlavně je z čeho vybírat, protože mají dost příchutí 🙂

  • #496093
    K
    Kryska
    Účastník

    U nás jsem je teda ještě neviděla 🙁

  • #495360
    H
    Hanička45
    Účastník

    Holky, taky tyto příkrmy od Sunaru zkusím. Je pravda, že někdy ten čas na vaření prostě není.

    • #495739
      J
      Jarka50
      Účastník

      Přesně jak píšeš. Navíc sunar je na tom složením velice dobře a co mě překvapilo nejvíc je, že dělají příkrmy i v bio kvalitě 🙂

  • #495103
    K
    Kandina
    Účastník

    Díky za doporučení, četla jsem i jiné diskuze a tyto příkrmy od Sunaru jsou hodně oblíbené a maminkama doporučované.

  • #495034
    B
    Blacka
    Účastník

    My taky, složení mají asi nejlepší a hlavně jsou BIO. Doma nic tak dobrého neuvaříte.

  • #495002
    S
    SonickaVol
    Účastník

    Zdravím, kupuju tyto příkrmy  https://www.sunar.cz/nase-produkty?kategorie=bio-detske-prikrmy – jsou výborné.

  • #494972
    m
    michala69
    Účastník

    Dceru mám od malička na mlíčku od sunaru takže pokračujeme i s jejich příkrmy a docela jsem koukala když jsem se dostala k bio příkrmům. Vůbec jsem nevěděla, že něco takového mají, jdou hodně dopředu, což je vidět, protože v dnešní době každý dbá na to, co jí, navíc když jde o nejmenší.

  • #494971
    K
    Kandina
    Účastník

    Dobrý den, jaké kupované příkrmy mi doporučíte? Pokaždé se mi nepodaří uvařit, tak bych potřebovala mít doma nějakou zásobu příkrmů.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist