Krásný účes

Femina.cz > Fóra > Krása > Krásný účes

Zvolené téma obsahuje celkem 63 odpovědí. Do diskuze (44 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel P Polinko a poslední změna proběhla před 2 dny, 15 hodinami.

  • Autor
    Příspěvky
  • #518152
    P
    Polinko
    Účastník

    Holky, máte zkušenosti s kulmou od freylish.cz. Já pokukuju po té trojkulmě… Co jsem se dívala na jejich stránky, dělá krásný vlny… Takový, jaký bych si přála a nedaří se mi to 😀 Tak co myslíte, co tato kulma… Je na to ideální?

  • #517726
    J
    Janicaa
    Účastník

    holky trápí mě řídké vlasy a tak přemýšlím o clipech, máte tip na kvalitní vlásky, u kterých není poznat rozdíl a nejdou videt spoje?

    • #518131
      A
      Andy2
      Účastník

      <span style=“color: #000000; font-size: 8pt; font-family: Calibri, Arial;“ data-sheets-root=“1″ data-sheets-value=“{"1":2,"2":"Zkusila bych vlasy ještě zachránit, měla jsem stejný problém a až tahle sada https://shop.tomasarsov.cz/hair-booster-hairbarium-darkove-baleni/ mi zachránila vlasy, začly růst a přestaly padat. Jsem vlemi spokojená, výsledky šly vidět po cca dvou měsících a kadeřnice se až divila jaké mám odrosty a jak mi zhoustly vlasy. 🙂 "}“ data-sheets-userformat=“{"2":1063849,"3":{"1":0},"6":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"8":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"10":2,"11":4,"12":0,"14":{"1":2,"2":0},"15":"Calibri","16":8,"23":1}“ data-sheets-textstyleruns=“{"1":0}{"1":77,"2":{"2":{"1":2,"2":1136076},"9":1}}{"1":143}“ data-sheets-hyperlinkruns=“{"1":77,"2":"https://shop.tomasarsov.cz/hair-booster-hairbarium-darkove-baleni/&quot;}{"1":143}“><span style=“font-size: 8pt;“>Zkusila bych vlasy ještě zachránit, měla jsem stejný problém a až tahle sada </span><span style=“font-size: 8pt; text-decoration-line: underline; text-decoration-skip-ink: none; color: #1155cc;“>https://shop.tomasarsov.cz/hair-booster-hairbarium-darkove-baleni/</span><span style=“font-size: 8pt;“> mi zachránila vlasy, začly růst a přestaly padat. Jsem vlemi spokojená, výsledky šly vidět po cca dvou měsících a kadeřnice se až divila jaké mám odrosty a jak mi zhoustly vlasy. :-)</span></span>

    • #517890
      M
      Micha-ella
      Účastník

      <span style=“color: #000000; font-size: 10pt; font-family: Montserrat, Arial;“ data-sheets-root=“1″ data-sheets-value=“{"1":2,"2":"mám clip in z hot style a jsou krásné ! mají velký výběr, tak si určitě vybereš :)"}“ data-sheets-userformat=“{"2":13057,"3":{"1":0},"11":4,"12":0,"15":"Montserrat","16":10}“>mám clip in z hot style a jsou krásné ! mají velký výběr, tak si určitě vybereš :)</span>

    • #517744
      A
      Alecca
      Účastník

      <span style=“color: #000000; font-size: 10pt; font-family: Montserrat, Arial;“ data-sheets-root=“1″ data-sheets-value=“{"1":2,"2":"ahoj tak to se přidám do klubu, beru vitaminy a kolagen a nevidim zatím moc změny, asi bych zkusila aspon příčesky clip in, které zvládnu sama nasadit třeba na akci"}“ data-sheets-userformat=“{"2":13057,"3":{"1":0},"11":4,"12":0,"15":"Montserrat","16":10}“>ahoj tak to se přidám do klubu, beru vitaminy a kolagen a nevidim zatím moc změny, asi bych zkusila aspon příčesky clip in, které zvládnu sama nasadit třeba na akci</span>

  • #517188
    D
    Deniska11
    Účastník

    Ahoj, jakou používáte kulmu na vlny? S žehličkou to moc neumím, chtěla bych hezké vlnky, aby dlouho vydržely. Když jsem to zkoušela žehličkou, tak mi to do oběda spadlo.. nějaký trik?

    • #517460
      v
      veronikav33
      Účastník

      Ahoj, já mám konkrétně tuto kulmu – https://www.notino.cz/philips/hair-clipper-series-7000-hc7460-15-automaticka-kulma-na-vlasy/. Za mě splňuje veškerá očekávání – rychle se s ní pracuje, vlny mi drží + reguluje teplotu a zabraňuje tak spálení vlasů. 🙂

    • #517259
      a
      adzinka88
      Účastník

      Ahoj, zkus se podívat na tady ten co mám https://freylish.cz/products/kulmofen, nechala jsem si vlasy prostříhat, takže nenatáčím vlasy žehličkou, jen pročesávám kulmofénem.

      • #517378
        P
        Petran.
        Účastník

        Je od nich mám trojkulmu, dělám si vlny skoro každej den, paráda, vlasy vypadají mnohem víc upraveny.

        • #517894
          D
          Deniska11
          Účastník

          Ahoj, moc všem děkuji, vybrala jsem ten kulmofen od freylish. Mám ho doma 2 týdny a dělá krásný vlasy. Dřív jsem měla ráda úplně hladký vlasy, ale teď jsem skoro jako moje mamka – lokny :D.

  • #514426
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Ahoj holky, hrozně dlouho toužím po delší culíku, ale vlasy mi bohužel nerostou.  Tak zvažuji příčesek, co myslíte je to dobrý nápad?

    • #517418
      D
      Danusina
      Účastník

      ahoj já mám culík z vlasy-levne a je to super 🙂 když má náladu na dlouhé nebo nějakou akci, tak ho jednoduše cvaknu a jdu, není vůbec znát, že se jedná o umělé vlásky

      • #517495
        I
        IsabelaZlata
        Účastník

        A podle čeho nebo jak jste vybírali odstín, abyste se trefili? A kolik cca těch balení je potřeba, ať to zas třeba neobjednávám nadvakrát?

        • #517650
          j
          janulemalovana
          Účastník

          Konkrétně tady ti pomůžou s výběrem, buď přímo na prodejně, tu mají v Brně nebo nebo jim můžeš poslat mailem fotku svých vlasů a oni ti na základě toho doporučí odstín.

          • #518110
            P
            Petran.
            Účastník

            Přesně tak. Já si právě nechala poradit s výběrem přes email. Jak už bylo zmíněno, stačí, když jim pošleš svoji fotku vlasů a oni ti nabídnou odstín. Přijde mi to právě super, jakse trefit hned napoprvé. Komunikace emailem byla rychlá a profesionální.

    • #514753
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      Tak pokud by jsi chtěla jen vlasy do culíku, tak bych zvolila clip in culík. Já ho mám také konkrétně tento z pravých lidských vlasů v remy kvalitě (tzn. že vlasům zabraňuje přílišné cuchání) https://www.hotstyle.cz/504-clip-in-culik-z-pravych-lidskych-vlasu-rovny-60cm-svetle-hneda.html . A mohu je tepelně upravovat a mýt. A úplně nejlepší je, že ho jednoduše nasadíš a jdeš a máš krásný účes.

  • #514357
    w
    wenduna
    Účastník

    Holky a máte i nějaké tipy na kulmofény, kdo používáte? Chtěla bych nějaký kvalitní kulmofén, ta sháním nějaký ověřený recenze.

    • #514402
      A
      Andy2
      Účastník

      Kulmofény jsem nezkoušela, ale kulmu používám, taky jsem dlouho hledala, chtěla jsem něco kvalitního, co nepoškozuje vlasy. Nakonec jsem koupila kulmu s technologií Air care a jsem spoko.

  • #513375
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Clinical hair&health je skvělá klinika. Byla jsem na jejich pobočce v Praze a moc mi pomohli. Dlouho jsem měla problém s lupy a díky nim jsem se jich po letech konečně zbavila.

  • #512514
    a
    anicka.12
    Účastník

    Já přemýšlím nad clip in pásy co tam mají, říkám si že to bude asi hodně snadný na nasazení, máte někdo?

    • #514308
      M
      Mildinka
      Účastník

      Co se týká prodloužení vlasů, konkrétně clipů,  jsem velmi spokojená s materiálem od vlasy-k-prodlouzeni.

      • #514412
        D
        Danusina
        Účastník

        A zvládla jste si je aplikovat sama, nebo jste využila profesionální pomoci?

        • #514629
          M
          Mildinka
          Účastník

          Sama bych to nezvládla. Využila jsem šikovných rukou své kadeřnice. Vlasy mě hezky upravila, tak aby prodloužení bylo přirozené.

    • #514291
      P
      Polinko
      Účastník

      Tak tahle metoda je nejsnadnější a účes vypadá opravdu skvěle 🙂

    • #513120
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      Myslíš na clipinhair.cz? Já je od nich mám a je to super, nasadíš to během okamžiku a vypadá to moc hezky 🙂

      • #513377
        a
        anicka.12
        Účastník

        Díky za odpověď, hned jsem si je objednala a je to úpně parádní. Jde to nasadit opravdu snadno a drží perfektně a vypadá to krásně přirozeně 🙂

  • #512158
    m
    marianana
    Účastník

    Mně trápí řídké a mastící se vlasy. Nikdy jsem neměla vlasy vyloženě husté ale teď po dětech je to ještě horší..doufala jsem, že se to srovná časem samo, ale vůbec, připadám si jako opelichaná slepice a navíc si musím vlasy mít každý den pokud je chci mít aspoň trochu k světu. Zkouším různé šampony a vitamíny a nic nepomáhá, nemáte radu?

    • #512178
      k
      katkakatule
      Účastník

      Tak to bys asi měla nejlepší jít na vyšetření vlasové pokožky, aby se přišlo na to kde je problém..

      • #512371
        m
        marianana
        Účastník

        A to se kde dělá? Ty jsi na tom byla? Zkusila bych to.

        • #512417
          k
          katkakatule
          Účastník

          Vím že to dělají tady https://www.clinicalhair.cz/ mají pobočky po celé republice, já jsem byla v Praze. Byli tam moc ochotní a opravdu vědí co dělají, rozhodně to stojí za to..

          • #512483
            m
            marianana
            Účastník

            Aha to je super, že jsou ve více městech, objednám se, koukám že to ani není drahý. Děkuju za radu.

  • #511017
    j
    juliebaborska
    Účastník

    Já mám klasický clipy z jejich eshopu, asi bych se necítila konfortně, kdybych to měla ve vlasech pernametně, více mi vyhovuje sundávací verze.

     

  • #510658

    Holky, ráda bych se zeptala, jakou metodu těch spojů jste si vybraly a jak vám vyhovuje?

    • #511598
      K
      Katchorka
      Účastník

      Já třeba pokukuju po clip in culíku od clip-in-vlasy.eu a co jsem se dívala, tak ten se přichycuje pomocí háčku do tvýho culíku 🙂 Ty chceš jaké ty clipy?

  • #509343
    K
    Karkolka
    Účastník

    Osobně mám méně vlasů a dlouho jsem zvažovala zda si je mám nechat zahustit a prodloužit. A nakonec jsem do toho šla a jsem ráda. Zvolila jsem metodu clip-in, která je jednoduchá a zvládnu ho i  já sama.  Vybrala jsem si clip in z pravých vlasů a vypadají skvěle.

    • #509679
      z
      zvonilka
      Účastník

      Tak ony nejen, že vypadají skvěle, ale hlavně kvalita se s umělými vlasy nedá ale absolutně srovnat. A navíc se dají upravovat tak, jako tvoje vlasy. A to je to ohromný plus pravých vlasů. Takže za mě pravých vlasů určitě investovat. Já jsem to tu už psala. Za mě je skvělý shop https://www.clip-in-vlasy.eu. Ten doporučuju.

    • #509648
      j
      jancajanicka
      Účastník

      Už si nějakou dobu pohrávám s myšlenkou, že bych si vlasy prodloužil, pročítám různé diskuze a články a eshopů, které vlasy nabízí je opravdu dost. Takže úplně nevím kde se podívat, aby vlasy byly opravdu kvalitní.

      • #509774
        K
        Karkolka
        Účastník

        Rozhodně bych zainvestovala a zvolila bych pravé lidské vlasy, alespoň já to tak udělala a jsem ráda, protože vlas vypadají krásně a přirozeně. Objednala  jsem si vlasy z tohoto eshopu https://www.clip-vlasy-levne.cz/ a jsem s nimi maximálně spokojená.

    • #509521
      M
      Misanecek
      Účastník

      Rozhodně kupovat clipy z pravých vlasů. Je to investice, která se opravdu vyplatí. Kvalitou jsou tyto clipy úplně někde jinde a hlavně se dají skvele upravovat. Stejně jako moje vlasy 🙂 Jinak super shop, pokud mohu radit, tak to je shop https://www.hotstyle.cz/. Od nich clipy mám a musím říct, že jsou dokonalé. Budu si od nich kupovat i clip in culík.

  • #509165
    b
    barcca
    Účastník

    Já uvažuju nad permanentním prodloužením vlasů, tak budu ráda za vaše zkušenosti, protože když už do toho půjdu tak chci aby to byly kvalitní vlasy a vypadalo to přirozeně.

  • #507901
    K
    Katchorka
    Účastník

    Já jsem si udělala radost a musela jsem si koupit tento culík https://www.clip-in-vlasy.eu/product-clip-in-culiky-kudrnate-clip-in-culik-kudrnaty-kanekalon-prirodni-cerna-331. Myslela jsem, že si ho vezmu jen na ples. Ale je tak dokonalý, že ho nosím skoro denně 😀

    • #508415
      A
      Anka45
      Účastník

      Tak ten culík ale vypadá naprosto skvěle. Jak se ti nosí? A není vidět v účesu, že je to příčes? Já o něm uvažuju, ale právě nevím, zda ho budu umět aplikovat, no…

      • #509039
        l
        libuse86
        Účastník

        Ahoj, mohu se taky přdat? 🙂 Já jsem si culík z clip-in-vlasy.eu koupila a jsem nadšená naprosto maximálně. Nikdy jsem neměla tak krásný účes, jako díky tomuto příčesku. A ne, není to vidět. Toho se opravdu bát nemusíš 🙂 Navíc, oni i velmi ochotně poradí s výběrem odstínu, aby ti padl dokonale.

  • #506776
    k
    kikajda
    Účastník

    Doporučuji jejich přípravky  nakupovat na jejich oficiálním eshopu.  Všechny jejich originál produkty mají hologram na etiketě, která dokazuje pravost.

  • #506404
    Z
    Zuzi.S.
    Účastník

    Používám Milvu, jejich vlasové přípravky mám velmi oblíbené.

    • #506855
      f
      femuska
      Účastník

      Neznám je, ale určitě vyzkouším, s padáním a kvalitou vlasů mám problém.

    • #506551
      R
      Rikina
      Účastník

      Které přípravky od nich používáte, jen šampón a vodičku taky?

  • #504887
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    Holky, děkuji všem za info 🙂 Já jsem si nakonec ty clipy koupila od clip-in-vlasy.eu a musím říct, že jsem spokojená 🙂 Mají moc hezkou nabídku a ty klipy jsou opravdu kvalitní.

    • #506094
      z
      zvonilka
      Účastník

      Jojo, ten shop je super. Já ho mám třeba moc ráda 🙂 No a co sis tam koupila? 🙂

      • #506733
        P
        Polinko
        Účastník

        Hele, na ty clipy od clip-in-vlasy.eu jsem se dívala a co mě tam teda zaujalo moc, to jsou ty jeho culíky. Přemýšlím, že bych je zkusila, ale zajímalo by mě, jak vypadají v účesu? 🙂

  • #504863

    Je super mít tady tento přidělávací https://www.clipinhair.cz/126-clip-in-culiky hned ten účes vypadá jinak když je ten culík hustý a dlouhý 🙂

    • #505245
      D
      DendulkaN
      Účastník

      Můžou se tady ty umělé vlasy žehlit nebo upravovat kulmou?

      • #505880

        Ano můžou, ale na nižší teplotu :). Když se koukneš zrovna tady na ten web clip in hair, tak tam mají otázky a odpovědi, tak tam se to dočteš 😉

  • #504141
    L
    Lilianna
    Účastník

    A co si takhle koupit cip in culík? To je nejlepší varianta. V účesu to vypadá opravdu fantasticky 🙂 Já si clipy kupuju od https://www.clip-in-vlasy.eu a musím říct, že tento shop je opravdu senzační 🙂 Mají super nabídku, nejen culíků 🙂

  • #504097
    m
    michaela77
    Účastník

    Já měla hodně zničený vlasy a nic mi nepomáhalo, moc mi nakonec pomohli na Clinical Hair & Health. Doporučuju se tam objednat každýmu kdo má problémy s vlasy.

  • #504053

    danina22
    Účastník

    Já mám taky řídký a krepový vlasy že ani clipy nemůžu mít protože je to hrozně vidět, zkouším výživný kondicionéry atd ale nic mi nepomáhá 🙁

  • #503875
    m
    michala69
    Účastník

    To já bych taky chtěla prodloužit vlasy, ale je to vůbec vhodné, když svých vlasů nemám zrovna nejvíc?

    • #504019
      a
      adullkahron
      Účastník

      Mamka má taky řídké vlasy a nechala si udělat keratinové spoje a má to fakt hezky udělané a spoje jsou miniaturní a nejdou vidět 😉

  • #503798
    a
    adullkahron
    Účastník

    Řešila jsem ten stejný problém a koupila jsem si ten připínací ;). Hezké a dlouhé culíky mají na clipinhair.cz jestli sis ho ještě nepořídila

  • #502827
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    Ahoj holky, mám docela řídké vlasy, takže culík, aby vypadal fakt hezky, se mi prostě nepodaří udělat. Tak jsem se chtěla zeptat, jaké jsou fígle na krásný, hustý culík?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist