Krásný účes

Femina.cz > Fóra > Krása > Krásný účes

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel L Lilianna a poslední změna proběhla před 4 dny, 8 hodinami.

• Autor
    L
    Lilianna
    Účastník

A co si takhle koupit cip in culík? To je nejlepší varianta. V účesu to vypadá opravdu fantasticky 🙂 Já si clipy kupuju od https://www.clip-in-vlasy.eu a musím říct, že tento shop je opravdu senzační 🙂 Mají super nabídku, nejen culíků 🙂

m
    michaela77
    Účastník

Já měla hodně zničený vlasy a nic mi nepomáhalo, moc mi nakonec pomohli na Clinical Hair & Health. Doporučuju se tam objednat každýmu kdo má problémy s vlasy.

d
    danina22
    Účastník

Já mám taky řídký a krepový vlasy že ani clipy nemůžu mít protože je to hrozně vidět, zkouším výživný kondicionéry atd ale nic mi nepomáhá 🙁

m
    michala69
    Účastník

To já bych taky chtěla prodloužit vlasy, ale je to vůbec vhodné, když svých vlasů nemám zrovna nejvíc?

a
      adullkahron
      Účastník

Mamka má taky řídké vlasy a nechala si udělat keratinové spoje a má to fakt hezky udělané a spoje jsou miniaturní a nejdou vidět 😉

a
    adullkahron
    Účastník

Řešila jsem ten stejný problém a koupila jsem si ten připínací ;). Hezké a dlouhé culíky mají na clipinhair.cz jestli sis ho ještě nepořídila

G
    GabulkaKoc
    Účastník

Ahoj holky, mám docela řídké vlasy, takže culík, aby vypadal fakt hezky, se mi prostě nepodaří udělat. Tak jsem se chtěla zeptat, jaké jsou fígle na krásný, hustý culík?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist