Když umře pejsek

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Když umře pejsek

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel K Katchorka a poslední změna proběhla před 1 rokem, 3 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #506112
    z
    zvonilka
    Účastník

    Holky, tak my to už máme za sebou 🙁 Bylo to smutný a pořád to bolí, ale bylo to taky krásný a jsem ráda, že jsme je oslovili.

  • #504132
    K
    Katchorka
    Účastník

    Ahoj, když jsme my řešili tuto smutnou událost, tak jsme se obrátili na https://www.krematoriumzviratpraha.cz/. A musím říct, že jsem za to moc ráda. Oni připravili opravdu velmi důstojný odchod, to jsem byla moc ráda. Tak za nás doporučuju obrátit se na ně.

    • #505077
      z
      zvonilka
      Účastník

      Ahoj, to jsem ráda, že někdo služeb krematoriumzviratpraha.cz využil. Jak to u nich chodí? Kdy se jejich služba objednává a kolik to stojí?

      • #506788
        K
        Katchorka
        Účastník

        Ahoj, to krematoriumzviratpraha.cz to mají udělaný velmi dobře 🙂 Oni totiž mají nonstop linku, kam jim prostě zavoláš a domluvíš se s nimi. Jinak na webu mají ceník, ale ta cena je podle toho, jaké služby opravdu využiješ. Mají i upomínkové předměty.

  • #502869
    M
    MakMak
    Účastník

    Měla bych prosím dotaz… smutný dotaz 🙁 Budeme řešit úmrtí našeho pejska. Milujeme ho a loučí se nám s ním fakt težce. Ale je starý, nemocný a musíme být připraveni. Jak řešíte pohřbívání? My bohužel nemáme zahradu ani jinou možnost, jak ho pohřbít. Je nějaká důstojná možnost?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist