Jesličky v Praze

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Jesličky v Praze

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel D Danka.m a poslední změna proběhla před 6 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #515390
    D
    Danka.m
    Účastník

    Holky, moc díky za doporučení na tyto jesličky – hned jsem je kontaktovala a v pátek se tam jdu domluvit. Tak doufám, že mi dcerku vezmou, moc by mi to pomohlo 🙂

  • #515178
    B
    Blacka
    Účastník

    Ano, děti berou i v průběhu roku a je na Vás jestli na celý den nebo třeba jen na dopoledne. Tady najdete víc informací http://www.skolkylabut.cz/skolky-a-jesle/trojska-labut

  • #515034
    E
    EllinkaSam
    Účastník

    Maminky a berou v těchto jesličkách děti i v průběhu roku? Taky by se mi jesličky hodily, šla bych na pár dní v týdnu do práce.

  • #514980
    B
    Blacka
    Účastník

    Zkuste oslovit jesličky Trojská labuť. Mě tam chodí dcerka na 3 dopoledne v týdnu a moc se jí tam líbí. O děti se starají zdravotní sestřičky, jsou jen v malých skupinkách a dostatečně se dětem věnují. Malá je tam spokojená a chodí tam fakt moc ráda.

  • #514956
    D
    Danka.m
    Účastník

    Maminky, dáte mi doporučení na jesličky v Praze, kde berou děti i v průběhu roku? Chtěla bych tam dcerku dávat na 3 dopoledne v týdnu.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist