Jak na pleť po čtyřicítce?

Femina.cz > Fóra > Krása > Jak na pleť po čtyřicítce?

Zvolené téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel e evcasl a poslední změna proběhla před 1 rokem, 11 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #497712
    m
    milka8
    Účastník

    Vyzkoušejte českou bio kosmetiku Snopek, mám od nich krém na vrásky a je úplně zázračnej 🙂 mají čistě přírodní složení bez konzervantů atd.

  • #497452
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Zkoušeli jste nějakou přírodní kosmetiku?

    • #497619
      m
      michaela77
      Účastník

      Taky bych chtěla zkusit přírodní, máte tipy?

  • #496864
    m
    markurka5
    Účastník

    Podle mě je na vrásky nejúčinnější jedině hloubkové ošetření, které dělají na klinikách. Taky chci něco takového podstoupit, protože jsou jistá místa na obličeji, kde mám hlubší vrásky  a nejsem s nimi vůbec spokojená.

  • #493134
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Já jsem moc spokojená s českou veganskou kosmetikou https://www.iuvenio.com/ doporučuju si o ní přečíst, je opravdu inovativní.

  • #491405
    H
    Hanička45
    Účastník
    • #491493
      H
      HelaStach
      Účastník

      Moc díky, mám objednáno 🙂 Těším se až ho vyzkouším 🙂

  • #491095
    m
    michala69
    Účastník

    Osvědčily se vám pleťová séra ? Jestli ano, tak po jak dlouhé době jste viděly zlepšení ?

    • #491249

      Třetím měsícem používám denní a noční krém plus ampulky, co mám přes hairshop a znát to je. Pleť je vypnutější a ty hlubší vrásky co jsem měla kolem očí nejsou tak výrazné.

      • #491288
        m
        michala69
        Účastník

        Mohla bych vědět jakou kosmetiku používáš ?

  • #491071
    H
    Hanička45
    Účastník

    Ahoj, kosmetika je samozřejmě důležitá, ale teď užívám druhý měsíc kolagen a musím říct, že pleť je nádherná, vrásky se fakt zjemnily a pleť je taková zářivá a zdravá. Kupuju značku Col Du Marine.

    • #491253
      H
      HelaStach
      Účastník

      Moc díky za tip, je pravda, že se obecně teď kolagen hodně doporučuje 🙂 Takže ho zkusím! Doporučíte mi ještě, kde ho objednat online?

  • #491015
    H
    HelaStach
    Účastník

    Dobrý den, jak prosím pečujete o pleť po čtyřicítce? Je to jen o dobré kosmetice?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist