IVF a těhotenství

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > IVF a těhotenství

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel E EvaJasan a poslední změna proběhla před 6 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #518246
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Napřed Vás řádně i s partnerem vyšetří, pak následuje hormonální stimulace – to aby Vám ve vaječnících uzrálo víc vajíček(pícháte si injekce pod kůži). Následuje odběr vajíček, ten probíhá pod krátkou narkózou, takže je úplně bezbolestný a u chlapa odběr spermií. Pak se vajíčka oplodní, kultivují, zamrazí a následuje transfer do dělohy. Pak už jen čekáte 🙂 Tady najdete podrobnější informace http://www.repromeda.cz/ivf

  • #518191

    Amora Potter
    Účastník

    Zdravím! Zkušenosti s IVF a těhotenství se mohou velmi lišit od jednotlivců k jednotlivcům. Mně osobně to přišlo hodně lehké, strands otěhotněla jsem poprvé.

  • #518162
    P
    Pisinka
    Účastník

    Holky, napíšete prosím víc – jak dlouho proces IVF trvá a co to přesně obnáší? Taky se marně o miminko snažíme, už to budou 3 roky.

    • #518230
      S
      Sstrakata
      Účastník

      Nevím ,jestli to na všech klinikách probíhá stejně. Za mě je nejlepší kontaktovat tebou vybranou kliniku a zeptat se na to, co tě zajímá.

  • #518127
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Zdravím, mě ano – byla jsem na klinice Repromeda. Mají nejmodernější vybavení a léčebné metody, navíc nedoporučují stejný postup všem, ale nejdříve vše testují a hledají příčinu toho proč se miminko nedaří počít.

  • #518114
    P
    Petran.
    Účastník

    Ahoj. U nás se povedlo na druhý pokus. První KET se neuchytil, potom jsme se rozhodli si připlatit EmbryoGlue a zadařilo se. Chodili jsme na IVF ve Zlíně a musím se podělit s velmi pozitivní zkušeností. Překvapilo mě, jak klinika drží krok s dobou, používají v léčbě dokonce umělou inteligenci. Věděla jsem, že je to díky profesoru Pilkovi klinika se jménem, ale netušila jsem, že jsou tak vyhlášení, nejenom u nás, ale i v zahraničí. Taky bych ráda vyzdvihla profesionální přístup, kterému zároveň nechyběl respekt, empatie, ale taky pochopení , že pro mnoho klientek je neúspěch hodně bolestivý. Za mě top klinika.

  • #518112
    H
    Hanička45
    Účastník

    Zdravím, prosím o napsání zkušeností s IVF a těhotenstvím? Povedlo se někomu otěhotnět napoprvé?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist