hubnutí

Femina.cz > Fóra > Zdraví > hubnutí

Zvolené téma obsahuje celkem 19 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  kvapik a poslední změna proběhla před 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #511363

    kvapik
    Účastník

    A chodíte někdo pravidelně cvičit? Nemůžu si pomoct, ale pořád mi přijde, že to je ten nejlepší způsob a hlavně je to i to nejlepší co můžete pro tělo udělat. Já se snažím cvičit doma, ale skoro nikdy na to nemám klid a tak přemýšlím, že bych začala chodit někam na cvičení v Brně. Kdo chodíte tak prosím sdílejte, kde to stojí za to 🙂

    • #511557
      h
      hancanov
      Účastník

      Víš kde je to podle mě nejlepší? V Zone4you, mají tam všechno – fitko, sálový lekce, squash, bazén, wellness, solárko….já tam chodím s kamarádkou už několik měsíců a moc nás to tam baví 🙂

      • #511578

        kvapik
        Účastník

        To zní skvěle, děkuju za doporučení, zajdu si to tam prohlídnout když nabízejí tu prohlídku zdarma 🙂

  • #511360
    l
    lenana
    Účastník

    Holky já už jsem taky myslela, že se snad nikdy těch mých nadbytečných 10 kilo nezbavím a nakonec jsem se nechala ukecat od známé na dietu https://www.ketofit.cz/ a teď jsem za to ráda, protože mám konečně co jsem s ní na jaře začala svou vysvěnou váhu a je to skvělý pocit 🙂 navíc se cítím dobře celkově, protože to je plné vitamínu a dokonce kolagenu takže mám i hezčí pleť než jsem měla předtím 🙂

    • #511426
      n
      nanna
      Účastník

      A jak ta dieta funguje, to musíš držet pořád aby sis váhu udržela? Mám strach, že zhubnu a váha se mi zase vrátí, to už se mi stalo a ráda bych se tomu vyhla.

      • #511553
        l
        lenana
        Účastník

        Na začátku jíš jenom jejich jídla, případně můžeš přidat nějakou zeleninu apod. a potom postupně přecházíš na normální stravu, najdeš u nich i tipy na jídla, která si můžeš podle toho připravit. Takhle si váhu zafixuješ a nestane se ti že to hned zase nabereš 😉

        • #511571
          n
          nanna
          Účastník

          Ahaa moc díky za odpověď, už si o tom čtu mají to tam koukám všechno vysvětlené. Zní to super takže to zkusím, líbí se mi hlavně, že je to vyvážená strava, že se nemusím bát že budu nějak strádat ten první měsíc.

  • #511202
    n
    nadiaa
    Účastník

    Já bych potřebovala zhubnout do plavek, ale zároveň nechci držet nějakou drastickou dietu, hlavně kvůli zdraví a hlavně mám zkušenost že se ty kila potom rychle vrátí a ještě s něčím navíc…

    • #511278
      b
      barcca
      Účastník

      S tím jojo efektem mám bohužel taky zkušenost a docela mě to demotivovalo…moc bych si přála nemuset se v létě stydět oblíknout si bikiny, ale už se mi nechtějí vyhazovat peníze za něco co nakonec nebude k ničemu. Tak jestli máte někdo nějakou vyzkoušenou dietu, díky které jste zhubli a váhu si udrželi budu ráda za reakce 🙂

  • #510225

    Možná bych pro tebe měla jeden tip, který já sama už nějakou chvíli zkouším  a vypadá to dost dobře 🙂

    • #510287
      a
      alenacapkova45
      Účastník

      zkusím cokoliv 🙂 Budu ráda když se podělíš 🙂

      • #510369

        Znáš keto dietu?

        • #510379
          a
          alenacapkova45
          Účastník

          Nene neznám… nikdy jsem takovou dietu nezkoušela.. je dobrá??

          • #510423

            Ano je úžasnáááá 🙂 Nedám na ni dopustit a opravdu je skvělá protože funguje 🙂 Já jsem po ní zhubla dost kilo a to už jsem zkoušela i jiné.. prostě paráda.. kila jdou sama dolů a lidé v mém okolí si toho všímají a já to vidím na oblečení.. kupuju už o číslo menší a to mě žene dál a dál :-))

          • #510463
            a
            alenacapkova45
            Účastník

            To je super, fakt 🙂 také by se mi líbilo takhle hubnout.. prozradíš mi prosím o jaké to keto dietě přesně píšeš? 🙂

          • #510527

            Jasně že jo.. jedná se konkrétně o tuto http://www.ketodiet.cz určo doporučuju na to kouknout.. je opravdu zázračná 🙂

          • #510611
            a
            alenacapkova45
            Účastník

            Super.. moc díky za tip 🙂 Určitě tu ketodiet víc prozkoumám.. 🙂

          • #510615

            Nemáš vůbec zač:-) chce to jen vytrvat a přidat víc pohybu a ono to půjde samo, neboj 🙂 protože ketodiet je opravdu úžasná

          • #510612

            určitě se zaměř na ty jejich dietní plány..:-) ty jsou fakt bezva.. Měla jsem plán pro střední nadváhu a jídla tam jsou různorodá a určitě se toho nepřejíš 🙂 a navíc skvěle zasytí a neměla jsem potřebu vůbec mlsat a samozřejmě přidat i víc pohybu.. a kila jdou dolů sama ..

  • #510167
    a
    alenacapkova45
    Účastník

    Dobrý večer přeju.. zajímalo by mě jestli existuje skutečně dobrá dieta? Máte s nějakou takovou dobré zkušenosti a mohli mi ji doporučit? 🙂 Budu ráda za tipy.. ráda vyzkouším nové.. a potřebuju zhodit nějaké ty kila..

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist