Hubnutí

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Hubnutí

Zvolené téma obsahuje celkem 31 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  danina22 a poslední změna proběhla před 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #511365
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Já už na takové diety nedám, dřív jsem toho zkusila tolik a kila se vždy vrátily a navíc jsem se ani necítila dobře. Teď chodím pravidelně cvičit do fitka a nejen že mám štíhlou a zpevněnou postavu, ale moc mě to baví a cítím se super. Člověk se u toho odreaguje, zapomene na starosti…našla jsem si super fitko v Brně a užívám si to 🙂

    • #511452

      danina22
      Účastník

      Když to takhle napíšeš tak to zní skvěle 🙂 kam v Brně chodíš jestli se můžu zeptat? Docela jsi mě tím namotivovala a ráda bych to zkusila, ale ještě jsem nikdy takhle nebyla cvičit tak radši půjdu někam, kde to je ověřený…:-)

      • #511561
        j
        jaarkkaa
        Účastník

        Jasně 🙂 chodím do fit klubu https://zone4you.cz/ mají luxusní fitko, skvělý sálový lekce (je na výběr snad ze všeho co tě napadne), squash a taky wellness s bazénem, tam vždycky po cvíčení jdu zaslouženě relaxovat 🙂

        • #511575

          danina22
          Účastník

          Tak to je úplná paráda 🙂 hned jsem jim napsala, že bych měla zájem o tu prohlídku zdarma tak jsem na to zvědavá, děkuju za odpověď 🙂

  • #511226

    Čau holky, chci se zeptat, míchaly jste si ketofit koktejly s vodou nebo i s mlékem? Já koukala, že se doporučuje klidně i s mlíkem a s jakým případně, polotučný nebo plnotučný nebo nějaký organický? Díky.

    • #511245
      h
      hancanov
      Účastník

      Já míchala někdy s vodou někdy s mlíkem, před treninkem s vodou a po tréninku s mlíkem nebo někdy jen tak ke svačině na zasycení.

       

  • #506992
    L
    Lilianna
    Účastník

    Holky, koukaly jste teď na ketofit? 🙂 Oni mají neskutečný slevy na ty jejich produkty 🙂 Myslím, že teď se fakt vyplatí tu dietu koupit.

    • #507968
      a
      adullkahron
      Účastník

      Koukala a objednala jsem si ten balíček na 4 týdny https://www.ketofit.cz/produkt/proteinova-keto-dieta-balicek-4-tydny. Kolik se vám holky podařilo na této dietě zhubnout?

  • #506092
    f
    femuska
    Účastník

    Já jsem nepotřebovala zase tolik zhubnout, tak optimal mi stačil, ale kamarádka měla tuhle https://www.ketofit.cz/24-plus

    • #506832
      R
      Rikina
      Účastník

      Tak to musela mít hodně dobré výsledky.

      • #506971
        z
        zuzuša
        Účastník

        Já jdu ketofit po Vánocích, objednala jsem si produkty ve slevě se starší etiketou.

        • #506982
          f
          femuska
          Účastník

          Jde i teď objednat jejich výrobky se starší etiketou za výhodnou cenu.

  • #505209
    k
    katkakatule
    Účastník

    S tím pomůže ošetření rázovou vlnou. Podívej se na ENERGYflex pan Farkaš je hrozně šikovnej, já mám po tom tělo jako vyměněný 🙂

  • #505193
    A
    Anka45
    Účastník

    Jako ono těch proteinových diet je celá řada… já jsem zkoušela dvě a musím říct, že jsem maximálně spokojená s dietou od https://www.ketodiet.cz/. Ta je prostě skvělá, jídla mají moc dobrý, nemám po nich hlad, naopak, cítím se skvěle 🙂 A taky mají i sladký, což je senzační.

    • #505964
      J
      JaninaR
      Účastník

      Držela jsem ji letos začátkem roku a dala jsem dolů 15 kilo, což je naprostý rekord. Na žádné dietě se mi nepodařilo tak zhubnout.

  • #505139
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Podařilo se vám někomu po zhubnutí zbavit ochablé kůže? Mám s tím problém hlavně na břiše a pažích

  • #504874
    f
    femuska
    Účastník

    Mě se podařilo zhubnout s proteinovou dietou http://www.ketofit.cz , bylo to hubnutí bez hladovění a kila šla dolů.

    • #504935
      z
      zuzuša
      Účastník

      Jak dlouho jsi ji držela? Neskočila nějaká váha zpátky?

      • #505009
        f
        femuska
        Účastník

        Neskočila, já vlastně pořád používám jejich produkty. Chutnají mi a někdy mi hodně pomáhají, když mám hektický den, abych měla kvalitní stravu.

        • #505527
          z
          zuzuša
          Účastník

          Já si ji asi objednám, našla jsem ně hodně chvály.

          • #506010
            f
            femuska
            Účastník

            Určitě, jen si vyber program, který ti bude vyhovovat. Já jsem měla Optimal.

          • #506065
            R
            Rikina
            Účastník

            Já jsem ketofit proteinovou dietu měla také a zhubla jsem konečně. Měla jsem také variantu Optimal.

  • #504638
    l
    libenka789
    Účastník

    Užčitě mohu za mě doporučit keto dietu, je bezva a opravdu účinná 🙂

    • #504649
      m
      martinka988
      Účastník

      To mě zajímá a jakou keto dietu se jedná?? 🙂 A ty s ní máš osobní zkušenosti?

      • #504668
        l
        libenka789
        Účastník

        Je to konkrétně tato keto dieta http://www.ketodiet.cz a je opravdu skvělá, má super výběr všeho možného a skvělé dietní plány na míru 🙂 A co je to  nejhlavnější je to chuťově vynikající 🙂 Já jsem nadmíru spoko a mohu vřele doporučit

        • #507812
          e
          emakrul
          Účastník

          Tu znám ta je super 🙂 Miluju ty jejich drinky, které skvěle zasytí…

        • #504731
          m
          martinka988
          Účastník

          To je bezva, ráda tuto dietu ketodiet.cz vyzkouším, jsem zvědavá jestli bude fungovat i u mě 🙂

          • #504746
            l
            libenka789
            Účastník

            Věřím že ano 🙂 Mě opravdu pomohla moc,, i dalším kamarádkám co tuto dietu zkoušely 🙂

        • #504713
          a
          adullkahron
          Účastník

          Jak dlouho je potřeba takovou dietu držet? Neměly jste na ní hlad?

  • #504599

    Zkoušela jsem něco, ale bez účinků 🙁 Takže bych taky ráda znala něco opravdu účinného…

  • #504581
    m
    martinka988
    Účastník

    Ahoja.. ráda bych vyzkoušela nějakou dietu? Potřebovala bych shodit nějaká přebytečná kila a ráda něco vyzkouším.. Co  jste zkoušeli vy? A mohli by jste doporučit? 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist