Hubnutí

Femina.cz > Fóra > Krása > Hubnutí

Zvolené téma obsahuje celkem 22 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  kvapik a poslední změna proběhla před 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #515663

    kvapik
    Účastník

    Já teda na Ketodiet taky nedám dopustit. Díky ní jsem konečně zhubla to co jsem potřebovala a hlad jsem neměla a jídla mi chutnaly, teď už mám za sebou redukční fázi a pořád si objednávám jejich proteinové kaše, koktejly, chlebík apod. a vařím podle jejich receptů. Moc mě potěšila dneska odměna v adventním kalendáři, těším se na zítra 🙂

    • #516340
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Zní to super, hodně ji lidi chválí tak si říkám, že bych ji taky zkusila. Za jak dlouho jsi začala hubnout?

      • #516855

        kvapik
        Účastník

        Tam je super, že začneš hubnout vlastně hned, protože má snížený obsah sacharidů a zároveň dostatečný obsah bílkov, tím v těle dochází ke změně fungování metabolismu a k přirozenému a rychlému spalování tuků.

  • #514343
    P
    Polinko
    Účastník

    Ahoj, a vážně jsi neměla hlad s KetoDiet? Já se totiž bojím, že ty porce jsou malé. A co ty koktejly? Dá se to pít?

  • #504749
    l
    libenka789
    Účastník

    Doporučuju ti dietu od http://www.ketodiet.cz je to skvělá dieta. Doporučila mi ji kamarádka.. a už nějaký ten pátek ji mám a opravdu kila jdou pěkně dolů 🙂

    • #511753
      M
      MakMak
      Účastník

      Holky, ketodiet má e-shop a tam nabízejí spousty zajímavých produktů. Třeba i na zdravé mlsání. Chci se zeptat… To jídlo, co koupím tam, pak vyměním za jídlo z programu?

    • #511712
      L
      Lilianna
      Účastník

      Jaký ten hubnoucí program jsi zvolila? A podle čeho sis vybrala? Je to podle toho, kolik jsi chtěla shodit?

      • #512730

        No a koukala ses na stránky ketodiet? Oni to tam mají moc hezky popsané. I to, jaký program a podle čeho, si máš vybrat. Ale jinak ano, já jsem si ho vybrala podle toho, kolik jsem chtěla zhubnout.

        • #513528

          Holky, krom ketodiet programů… Kupujete si i jejich produkty z jejich e-shopu? Koukala jsem se a něco vypadá doslova lákavě 🙂 No a dotaz zní… Jak se tyto produkty zařazují do jídelníčku?

  • #501822
    l
    luciosek415
    Účastník

    Jooo to by opravdu chtělo i u mě 😀 Moc mi byla doporučovaná keto dieta od ketodiet.cz koukala jsem na ní a opravdu se nestačím divit co všechno tam mají, opravdu obsáhlý sortiment 🙂 Přemýšlím o ní, že ji vyzkouším 🙂

    • #501908
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      Já jsem se na ty produkty ketodiet taky dívala a jsem teda taky nadšená. Mají tam toho opravdu hodně a docela dost se může už v F1… Ty jsi držela jejich program? Jaký jsi měla? A podle čeho sis ho vybrala?

  • #499703
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník
  • #499700
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahoj, nevím, kolik potřebuješ shodit, ale depku mít nemusíš. Zkus proteinovou dietu, ona funguje a kila letí dolů sama 🙂 Tady mrknihttps://www.ketodiet.cz/stranky/dietni-plany/ a vyber si plán podle sebe 🙂

    • #513500

      Ten hubnoucí plán od ketodiet mám vybrat jak? Je to podle toho, kolik chci zhubout? 🙂

  • #499696

    Ahojky, dieta která mi  opravdu pomáhá je od http://www.ketodiet.cz je chuťově výborná a  má opravdu široké spektrum produktů 🙂 Hubne se jedna báseň 🙂

    • #501006
      M
      MakMak
      Účastník

      Ahoj, ketodiet je za mě nejlepší dieta 🙂 Kolik jsi díky ní shodila a jaký program jsi držela?

  • #499466
    s
    sxc39406
    Účastník

    Takové omezení není vůbec jednoduché.Zkoušela jsem to chvilku,ale prostě jsem nevydržela.Za další nemám ráda zeleninu a pohybu také moc nedám.

  • #499293
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Musíš omezit sladké výrobky a přidat zeleninu a pohyb.

    • #499400
      G
      GabulkaKoc
      Účastník

      No, tak jako ono to není tak jednoduché 😀 Sladké jasně – vynechat, ale není to jen sladké, ale veškerý cukr a ten je i v běžných potravinách. Držím ketofit dietu a pohyb třeba není, kila jdou domů sama…

  • #499163
    s
    sxc39406
    Účastník

    Zkusíte mi někdo poradit jak snadno zhubnout?Léto se už blíží a já jsem pořád silná.

  • #498653
    A
    Alecca
    Účastník

    Já mám třeba výbornou zkušenost s proteinovou dietou od https://www.ketodiet.cz/. Ta je super, ta mi vyhovuje 🙂 Kila letí dolů a to mě motivuje 🙂

  • #498399
    P
    Polinko
    Účastník

    Ahoj, za mě jsou nejlepší proteinové diety. O těch jsi neuvažovala? 🙂 Já osobně jsem zvolila ketofit https://www.ketofit.cz/, protože ona má v sobě mimo jiné všechny potřebné vitamíny, takže není třeba nic extra doplňovat 🙂

  • #497636
    K
    Katchorka
    Účastník

    Ahojky 🙂 Holky, dotaz… Léto, plavky, voda… Teším se, ale mám tak trochu depku. Potřebuju shodit nějaké to kilo… Máte tip, jaká dieta je opravdu účinná? A myslíte, že to jde i bez pravidelného cvičení?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist