hk-green.cz

Femina.cz > Fóra > Bydlení > hk-green.cz

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel D Daleia a poslední změna proběhla před 2 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #495700
    D
    Daleia
    Účastník

    Dobrý den, koukala jsem na ty jejich stránky a musím říct, že mě zaujala kategorie stromy a palmy, máte je někdo doma? Vypadají moc krásně skoro jak živé, tak jestli je to tak i v reálu. Já co mám živý, tak většinou pojde právě 😀

  • #495012
    H
    Hanička45
    Účastník

    Moc děkuji za komentáře 🙂 Květiny jsem na hk-green.cz objednala a těším se až dorazí.

  • #494886
    K
    Květa B.
    Účastník

    Je to krása, taky pár květin objednám, do práce to bude ideální 🙂

  • #494840
    K
    Klára29
    Účastník

    Dobrý den, díky za tip – mrknu na https://hk-green.cz/ U mě taky moc kytek nepřežije, takže pro mě by umělá květina byla vlastně výhra 🙂

  • #494772
    D
    Danka.m
    Účastník

    Zdravím, zkušenost nemám, ale dívala jsem se na jejich květiny a vypadají fakt dobře. Líbily by se mi do lodžie, mám tam dost chladno a klasické kytky tam nepřežijí zimu. Počkám si na recenze a kdyžtak je u nich objednám 🙂

  • #494700
    H
    Hanička45
    Účastník

    Zdravím, nemáte zkušenost s e-shopem hk-green.cz  – mají velký výběr umělých rostlin do interiéru a vypadají opravdu dobře. Je prosím e-shop spolehlivý?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist