Doplňky stravy od N-Medical

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Doplňky stravy od N-Medical

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  danina22 a poslední změna proběhla před 1 rokem, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #508237
    e
    evcasl
    Účastník

    Já jsem moc spokojená s doplňky od MOVit Energy. Mám od nich teď Mega detox s extrakty ostropestřce a kurkumy a opravdu mi to pomáhá 🙂

    • #508286

      danina22
      Účastník

      Nad nějakým detoxem jsem přemýšlela a tohle s těmi přírodní extrakty vypadá moc dobře, vyzkouším…díky

  • #506876
    E
    Esterinda
    Účastník

    Taky u nich doplňky stravy objednám, zdraví je na vánoce nejdůležitější a podle recenzí mají ty doplňky moc dobré. Navíc mě lákají i ty náušnice 🙂

  • #506801
    K
    Kandina
    Účastník

    Elastin i všechny ostatní doplňky od N-Medical můžete objednat tady https://shop.n-medical.cz/home/694-elastin-n-medical-forte-100-tobolek-8594190490274.html

  • #506745
    K
    Klára29
    Účastník

    Holky, napíšete mi kde doplňky od N-Medical koupím?

  • #506654
    K
    Kandina
    Účastník

    Moje mamka od nich kupuje Hyaluron a Elastin a je moc spokojená. Teď navíc při koupi doplňků stravy nad 1.000 korun dávají dáreček – náušnice Swarovski.

  • #506550
    S
    Simonita
    Účastník

    Zdravím, kupujete někdo doplňky stravy od N-Medical? Jaké konkrétní doplňky užíváte a jak jste spokojení?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist