Doplňky do bytu

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Doplňky do bytu

Zvolené téma obsahuje celkem 29 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel g giska a poslední změna proběhla před 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516449
    K
    Kalenta
    Účastník

    Holky a co obrazy? Máte doma? Chtěla bych nějaký velký formát na stěnu a pak i nějaké menší do mozaiky. U koho nejlépe nechat udělat?

    • #516715
      n
      nanna
      Účastník

      Čauko za sebe doporučuji tyto fotoobrazy, které jsem objevila díky kamarádce. Nechala jsem si tam dělat tento rozměr https://www.fotoobrazyzplatna.cz/fotoobraz-200×100-cm-z-vlastni-fotografie a naprostá paráda. Obraz je krásný, barvy jsou čisté, syté a živé. Moc hezké zpracování. Zkoušela jsem i jiné, ale s tímto jsem zatím nejvíce spokojená. 🙂

      • #516831
        K
        Kalenta
        Účastník

        Moc děkuji za odkaz. Viděla jsem je někde na instagramu, ale zapomněla jsem jak se jmenují. Takže díky moc, už tenkrát jsem si od nich něco chtěla objednat, protože to mají opravdu krásně provedeno. Koukala jsem že začali tisknout i klasické fotky, což mi udělalo radost, protože si stále dělám alba. A cenově teda také super. 🙂

  • #515878
    a
    adzinka88
    Účastník

    ahoj, máme byt po babičce, má ho celkem hezky zařízený, ale některé věci jako lustry apod budeme nebo chceme měnit. Ráda se nechám inspirovat. Děkuji

    • #516207
      j
      juliebaborska
      Účastník

      Dobrý den, máme doma tyto vypínače, je to balzám pro oči, kdo má rád trošku retro 🙂 https://www.kliklap.cz/jednoduchy-kulaty-vypinac-keramicka-bila/

  • #515833
    K
    Karkolka
    Účastník

    Ahoj, nemáte někdo doma něco z BAKLY? Dívala jsem se na jejich stránky a zaujaly mě, tak přemýšlím, že bych si u nich něco do kuchyně objednala. Jak jste s tímto eshopem byli spokojeni vy?

    • #517239
      g
      giska
      Účastník

      Já jsem moc spokojená s jejich doplňky do koupelny, které jsem si vzala v šedé barvě. Mám moc ráda jednoduchost a čistý design. Chci si koupit i konvičku na čaj.

    • #516006
      P
      Petran.
      Účastník

      Já odtamtud mám hezké talířky značky Bitz, chtěla jsem změnu a něco trochuu víc originálnějšího, než klasický bílý porcelán. Jakmile jsem je rozbalila, zamilovala jsem se do nich. Jsou naprosto nádherné a jídlo na nich vypadá taky hned úplně jinak, líp :).

    • #515962
      I
      IsabelaZlata
      Účastník

      Já se na jejich stránky vracím opakovaně a ráda. Když něco potřebuji nebo se jenom chci podívat, co mají nového, jestli by mě něco třeba nezaujalo, a to samozřejmě zaujme vždy, že… Pak objednávám, i když vlastně nic nepotřebuji.

  • #497579
    n
    nanna
    Účastník

    Mrkněte na  https://www.svatbomilka.cz/k/s170-fotoobrazy máme od nich krásný fotoobraz 🙂

    • #497673

      danina22
      Účastník

      To je moc hezkej nápad, díky 🙂

      • #498703
        n
        nanna
        Účastník

        Za málo, nechala sis nějaký udělat?

        • #498765

          danina22
          Účastník

          Nechala, teď tady na něj koukám 🙂 přemýšlím že si nechám udělat ještě jeden 🙂

          • #499434
            n
            nanna
            Účastník

            Paráda, já uvažuju že by si nechala udělat jeden na dřevo..

  • #495348
    m
    milka8
    Účastník

    Taky jsem teď objednávala z lahome

    • #495403
      N
      Nivea
      Účastník

      A co třeba ať se trochu inspiruju :o)

      • #495474
        m
        milka8
        Účastník

        Nový povlaky na polštáře, přehoz, ubrus, záclony a ještě nějaký drobnosti 🙂

  • #495294
    O
    Olivana
    Účastník

    Já jsem teĎka vlezla poprvé do velkého Pepca a úplně jsem koukala o kolik věcí tam je než když na malym městě máme jen malý Pepco. Tam měli hodně dekor věcí.

  • #494937
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Já hodně super věcí sehnala na https://www.lunzo.cz

    • #495150

      kvapik
      Účastník

      To je skvělej tip, díky, maj parádní výběr i ceny…

  • #493157
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Zkuste se podívat na eshop Lahome, mám odtud hodně věcí a takový fakt originální a stylový

    • #495254
      S
      SarkaKiska
      Účastník

      Taky odtud mám několik super kousků 🙂

    • #493158
      h
      hancanov
      Účastník

      Super moc díky, už mám několik věcí v košíku 😀

      • #493160
        j
        jaarkkaa
        Účastník

        Tak to jsem ráda že jsem se trefila 🙂

        • #493760
          h
          hancanov
          Účastník

          Tak musím říct že mě moc příjemně překvapila kvalita, všechno je na první pohled kvalitně udělaný a naživo ještě hezčí než na fotkách 🙂

          • #493954
            j
            jaarkkaa
            Účastník

            Tak to jsem ráda že jsem dobře poradila

          • #494935
            h
            hancanov
            Účastník

            Rozhodně, jsem moc spokojená

  • #493156

    kvapik
    Účastník

    Taky vybavujeme tak budu ráda za tipy

  • #492976
    h
    hancanov
    Účastník

    Ahoj vybavuju nový byt a nechci ho mít stejný jako každý druhý. Poradíte nějaký eshop s designovými doplňky apod.? Díky moc 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist