Dokonalé hubnutí

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Dokonalé hubnutí

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel l lenana a poslední změna proběhla před 11 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #511204
    l
    lenana
    Účastník

    Tak co, podařilo se? Taky chci rychle shodit do plavek, ale nechci hladovět a strádat co se týká živin, u téhle diety se mi líbí, že obsahuje i vitamíny a minerály.

  • #510159
    m
    michaela77
    Účastník

    Já si na radu kamarádky objednala od nich tenhle balíček https://www.ketofit.cz/keto-dieta-na-4-tydny-140-porci líbí se mi, že už je to vše připravené a nemusím nic řešit. Po víkendu to budou dva týdny a už teď mám dole 2kg, huráá, jestli to takhle půjde dál tak snad shodím těch 5kg, které jsem přes zimu nabrala a nebudu se muset v létě stydět do plavek 🙂

  • #509734
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Vyzkoušej ketofit.Uvidíš,že budeš také spokojená jako já.Je to dieta,která obsahuje nejméně sacharidů ze všech což je super věc na rychlé hubnutí.

  • #509675

    opand@seznam.cz
    Účastník

    To je velice hezký, jenom tak dál.Ráda bych takovou dietu také vyzkoušela.Velice mě to láká být zase hubená.

  • #509422
    r
    rjapseznam-cz
    Účastník

    Já jsem objevila v televizi jednu reklamu na proteinovou dietu.Nikdy jsem diety nezkoušela a tak mě lákalo to vyzkoušet.Musím říct,že jsem udělala dobře.Po 14 dnech už mám dole 2kg což je krása.

  • #509346

    opand@seznam.cz
    Účastník

    Ahoj mohla bych vás poprosit o nějaké doporučení ohledně super diety,která vážně funguje.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist