Dobrý protein

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Dobrý protein

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel K Kandina a poslední změna proběhla před 2 roky, 6 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #490369
    K
    Kandina
    Účastník

    Moc díky, už jsem na Bohemia Olej udělal velkou objednávku 🙂 četla jsem i na jiných diskuzích dobré recenze a to měpřesvědčilo.

  • #490305
    K
    Květa B.
    Účastník

    Holky, značku objednávám dlouho – kupuju zatím od nich oleje, ale proteiny určitě vyzkouším, proože oleje mají vynikající 🙂

  • #490071
    K
    Kandina
    Účastník

    Moc díky za komenty, hned jem si objednala proteiny i oleje, ty vypadají taky dobře.

  • #489949
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Značku Bohemia Olej mám taky moc ráda 🙂 Kupuju od nich jak proteiny, tak oleje, ty mají v RAW kvalitě a mají je výborné.

  • #489904
    H
    Hanička45
    Účastník

    Ahoj, já kupuju proteiny od české značky bohemiaolej.cz Mají je chuťově výborné, hlavně kupuju makový, hodí se i na pečení.

  • #489899
    K
    Kandina
    Účastník

    Ahoj všichni, jaké proteiny si kupujete, aby byly chuťově dobré? Koupila jsem si nějaký obyčejný v drogérii, ale chuťově se nedá!

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist