Dobrý kolagen

Femina.cz > Fóra > Krása > Dobrý kolagen

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j jaarkkaa a poslední změna proběhla před 3 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #516349
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Taky bych chtěla nějaký doplněk s kolagenem, pomohlo vám to opravdu s pletí i vlasy?

  • #516287
    b
    bertikber
    Účastník

    Za mě je nejlepší živý kolagen od Nezestarni.cz. Koukněte na jejich stránky, mám díky nim pleť o několik let mladší 🙂

  • #515968
    s
    saramadamusa
    Účastník

    Koupil jsem si mnoho různých typů kolagenu a zjistil jsem, že korejské značky kolagenu jsou účinnější. Suika game

  • #515967
    s
    saramadamusa
    Účastník

    Koupil jsem si mnoho různých typů kolagenu a zjistil jsem, že korejské značky kolagenu jsou účinnější. <span style=“font-size: 9pt;“><span style=“color: #666666; font-family: Arial;“>Suika game</span></span>

  • #515628
    B
    Blacka
    Účastník

    Při pravidelném užívání mám krásně hydratovanou a vyhlazenou pleť, taky kvalita vlasů a nehtů je daleko lepší než dřív. Pleť věkem kolagen ztrácí, a proto užívat ho je naprostá nezbytnost.

  • #515625
    E
    EllinkaSam
    Účastník

    Holky, taky o kolagenu uvažuju – napíšete prosím, jaké benefity při jeho užívání na sobě pozorujete? Je opravdu tak dobrý na vrásky, jak všude píšou?

  • #515562
    B
    Blacka
    Účastník

    Dobrý večer, taky tento kolagen kupuju a jsem hodně spokojená – jednak mi vyhovuje chuť a jednak obsahuje kromě kolagenu i hodně dalších účinných látek, jako je vitamín C, kyselina hyaluronová, Biotin, Zinek …

  • #515525
    H
    Hanička45
    Účastník

    Já jsem kolagenů zkoušela vícero, ale nejúčinnější je Orcacollagen. Jde o rybí kolagen, který je za studena hydrolyzovaný, takže je nejúčinnější na trhu. Navíc má skvělou chuť a díky členství se nemusím o nic starat – automaticky se mi vytvoří objednávka, strhnou se mi peníze z karty a kolagen dorazí domů.

  • #515500
    E
    Esterinda
    Účastník

    Zdravím, kupujete někdo kolagen? Jaká značka se Vám osvědčila?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist