Dětské příkrmy

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Dětské příkrmy

Zvolené téma obsahuje celkem 28 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel v verca.broukk a poslední změna proběhla před 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #511227
    v
    verca.broukk
    Účastník

    Mě syn už pije mléko jen večer před spaním (má rok a půl) a chtěla bych mu začít dávat smetanové krémy. Od kolika let jste začali dávat vy?

    • #511358
      G
      GabulkaKoc
      Účastník

      Ahojky klidně bych ho už zařadila, já jsem dcerce začala dávat v roce a dva měsíce bobíka, má opravdu dobré složení, takže jsem začala dávat dříve. Takže malá na něm úplně ujíždí a musíme ho mít neustále v lednici. Nakupuji převážně online, takže většinou ho beru zde https://www.rohlik.cz/c300112141-detske-dezerty/znacka/bobik .

      • #511683
        v
        verca.broukk
        Účastník

        Tak jsem mu koupila oba tvarohový i smetanový  a překvapilo mě jak rychle ho snědl.  Dívala jsem se na to složení a je opravdu dobré :-).

  • #503644
    J
    Jarka50
    Účastník

    Já dávám kozí kašičky, protože se ukázalo, že syn má alergii na kravskou bílkovinu, tak jsme museli přejít na něco bez tohoto alergenu a i když jsem měla obavy, tak asi zbytečně, protože malému moc chutnají a hezky prospívá 🙂

    • #505705
      K
      Kryska
      Účastník

      Můžu se zeptat od jakého výrobce kašičky kupuješ a od jakého měsíce si je začala dávat?

      • #506056
        J
        Jarka50
        Účastník

        Kupuju je od naše mléko 🙂 mají pěkný výběr příchutí, synovy chutnají naprosto všechny 🙂

        • #506633
          K
          Kryska
          Účastník

          Objednala jsem na zkoušku tady ten mix a ta kukuřičná se zatím ujala velmi dobře, tak jsem zvědavá jestli budou mít takový úspěch i ty ostatní https://www.nase-mleko.cz/zbozi/kozi-kase-multipack-novy-mix-3x200g/

          • #509985
            z
            zvonilka
            Účastník

            Určitě budou. My od nich bereme kašičky a zkusili jsme jich už dost a všechny byly skvělé. Chutnaly a hlavně, což je pro mě teda opravdu důležité, tak skvěle zasytí.

          • #510915
            K
            Katchorka
            Účastník

            Přesně! To, že zasytí je super. Na noc ideálka 🙂 My od nase-mleko.cz kupujeme ten multipack. Ty kaše, co v něm jsou, jsou super. Chutné 🙂

  • #503113
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    A jak řešíte kvalitu vody? Četla jsem že když je někde špatná voda že jenom převaření nestačí, obsahuje často dusičnany apod. Uvažuju proto nad domácím filtrem na vodu, máte někdo?

    • #503122

      danina22
      Účastník

      My máme filtr už asi dva roky a jsme s ním moc spokojený. Mám takový klid v duši když nemusím přemýšlet nad tím jestli je ta voda zdravá nebo ne.

      • #503124
        S
        SarkaKiska
        Účastník

        No právě to bych taky chtěla neřešit. Jaký filtr máte?

        • #503126

          danina22
          Účastník

          Koupili jsme filtr od české firmy https://www.dionela.cz/ mají opravdu kvalitní filtry vyráběný přímo u nás. Doporučuju se poradit s nima ohledně výběru, opravdu se vyznají a všechno nám ochotně vysvětlili.

          • #503129
            S
            SarkaKiska
            Účastník

            To vypadá dobře, děkuju za doporučení. Dokonce to ani nestojí tolik kolik bych myslela, to je super.

          • #504819

            danina22
            Účastník

            Tak co už ho máte? Jak jste spokojení? 🙂

          • #504959
            S
            SarkaKiska
            Účastník

            Máme ho asi dva týdny a je to super, i na chuti je to strašně moc poznat a mám konečně klid v duši 🙂

          • #504962

            danina22
            Účastník

            No tak to jsem ráda, já už si to bez něj ani nedokážu představit. Když mi na návštěvě dají vodu z kohoutku tak to už ani nedokážu vypít jak mi ta nefiltrovaná voda přijde hnusná

  • #502775
    D
    DendulkaN
    Účastník

    Do kdy jste holky dětem dávaly kojenecká mléka?

    • #502870
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Synovy jsem dávala kojenecké mléko skoro do dvou let. Je to potřeba, protože hlavně kvůli vitamínům a imunitě.

      • #503339
        D
        DendulkaN
        Účastník

        Od jakého výrobce si mléko kupovala? To co dávám mi bylo řečeno, že není moc dobré, tak potřebuju koupit jiné, ale budu ráda za doporučení.

        • #503694
          k
          karolina.ka95
          Účastník

          Kupuju colvii, vzala jsem ho kvůli složení a kvůli tomu, že m velký vliv na imunitu díky obsahu kozího kolostra https://colvia.cz/pro-deti

          • #504036
            k
            karolina.ka95
            Účastník

            Napsala jsem to tu špatně, obsahuje kravské kolostrum, ne kozí 🙂

  • #502012
    D
    Danka.m
    Účastník

    Díky, moc se mi příkrmy od Sunaru líbí, takže je budu ze začátku taky dávat. Mají tak dobré složení, že je zbytečné trávit čas u vaření, to se budu raději věnovat synovi 🙂

  • #501980
    K
    Květa B.
    Účastník

    Ano, tady máte odkaz na stránky Sunaru – jejich příkrmy jsou nejlepší https://www.sunar.cz/nase-produkty?kategorie=bio-detske-prikrmy

  • #501752
    D
    Danka.m
    Účastník

    Děkuji, vidím, že všichni příkrmy spíš kupujou. Nemáte odkaz na ty BIO příkrmy, které kupujete? Mrkla bych na složení, díky.

  • #501633
    K
    Květa B.
    Účastník

    Souhlasím – mě se nejvíc osvědčily příkrmy ve skleničkách Sunar. Mají fakt skvělé složení, dobře chutnají a hezky voní. Navíc synovi jedou.

  • #501622
    E
    Esterinda
    Účastník

    Taky dávám kupované příkrmy – nejlepší jsou BIO.

  • #501602
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Ahoj, já příkrmy kupuju, hlavně ty první. Dcerce je teď 8 měsíců a hotové příkrmy jí chutnají, navíc vím, co v nich přesně je.

  • #501507
    D
    Danka.m
    Účastník

    Dobrý den, budu u syna začínat s příkrmy – máte tip jak zvládat vařit, děláte si to třeba den dopředu nebo zamražujete?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist