Dětské boty

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Dětské boty

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel k koralovka85 a poslední změna proběhla před 2 dny, 11 hodinami.

  • Autor
    Příspěvky
  • #518203
    M
    MarkyMala
    Účastník

    Čao, já objednávám https://www.detskaobuvzirafa.cz/divci-boty-s-membranou/. Boty mají kvalitní, seženeš tam i jiné- jaro, léto, podzim zima. Takže za mě je výběr velký a navíc mají i certifikaci. A boty hezky sedí dle jejich tabulky velikostí.

    • #518301
      k
      koralovka85
      Účastník

      Aha, super tak moc děkuju za tip. Dívala jsem se jim už na webové stránky a výběr je za mě teda super. Možná jsem čekala i věší cenu, takže to mě taky potěšilo. No už jsem jí tam jedny vybrala a dokonce je už máme i doma a sedli úplně perfektně. Takže z toho mám radost. 🙂

  • #518107
    k
    koralovka85
    Účastník

    Ahoj, potřebovala bych poradit kde koupit nějaké dobré kvalitní boty s membránou a i nějaké dobré sandále na jaro. Píši kvalitní, takže ty levné ( pepco, kik a podobně) prosím ne. Měli jsme oblíbené obuvnictví, ale přestěhovali jsme se a nemají webovky. 🙁

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist