darování vajíček

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > darování vajíček

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel m michala69 a poslední změna proběhla před 2 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #495026
    m
    michala69
    Účastník

    Já jsem byla vajíčka darovat dvakrát a možná půjdu ještě jednou 🙂 ten dobrý pocit je k nezaplacení ;). Kamarádka celý proces ukončila měsíc zpátky a dostala voucher na jednodenní pobyt ve wellness 🙂 což mi přijde od kliniky hezké, že každé dárkyni vajíček dá něco takového https://www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek

    • #495037
      e
      emakrul
      Účastník

      Jéé ten voucher zní dost dobře to je pěkné že za to ješte dostaneš takový pěkný poukaaz na odpočinek 🙂 Koukala jsem po internetu a tato klinika má super recenze.. tak se asi ani nedivím že jsou tak všichni spokojení 🙂

      • #495097
        m
        michala69
        Účastník

        Přesně jak píšeš. Ač si hodně žen myslí, že je to všude stejné, tak není. Hlavně ten přístup je tady úplně jiný a doktoři jsou empatičtější, co jsem se tak bavila s bývalou kolegyní z práce, která byla taky darovat vajíčka, ale někde jinde a ta teda byla hodně nespokojená s přístupem.

  • #494980

    At si každý dělá co chce:-) toť muj názor! Když do toho chceš jít tak jdi a nedívej se nalevo, napravo 🙂 Já byla před pár lety na klinice ve Zlíně

    • #495022
      e
      emakrul
      Účastník

      Děkuji za názor:-) Mužeš mi sem hodit prosím webovky at se mužu na kliniku podívat ?:-)

      • #495073

        Je to klinika IVF Zlín stránky už jsou tu hozeny od Michaly 🙂 A ten wellness je teda novinka.. ale je to super kompenzace:-)

  • #494846
    e
    emakrul
    Účastník

    Jaké jsou podmínky pro darování vajíčka?? A vyco jste byly darovat, tak to doporučujute nebo ne? Začínám o tom přemýšlet, tak chci získat nějaké to info 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist