CO PODNIKNOUT?

Femina.cz > Fóra > Zábava > CO PODNIKNOUT?

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  danina22 a poslední změna proběhla před 1 rokem, 8 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #501967
    m
    michaela77
    Účastník

    Co podniknout s dětma když nevyjde počasí?

    • #502024

      danina22
      Účastník

      Zajeďte se podívat do galerie Harfa kdo jste z okolí Prahy. Je tam suprová dinopark a dá se tam moc příjemně strávit den, je tam hodně obchodů, dobrý jidlo atd 🙂

  • #500912
    b
    bertikber
    Účastník

    Co děláte když máte den jenom pro sebe?

    • #500952
      n
      nanna
      Účastník

      Já se teď pustila do šití bot, kamarádka mi doporučila skvělej online kurz na kurzyproradost.cz a moc mě to baví 😉

  • #499417
    e
    evcasl
    Účastník

    Co podniknout s dětma v Praze a okolí? Díky za tipy :))

  • #494361

    jooo unikovku mohu doporučit.. asi před měsícem jsme byli na brainfaq a je opravdu super,… troufám si říct nejlepší v Brně 🙂 stojí za vyzkoušení :-)Já byla na Labyrintu 🙂

    • #494526
      m
      markurka5
      Účastník

      Na jak dlouho takový hra je a pro kolik je to vůbec určené lidí ?

      • #494577
        V
        VeveruškaP
        Účastník

        Záleží jak která, my byly na této, kde je to pro 2-5 osob 🙂 https://brainfaq.cz/rezervace/kukacci-hnizdo/

  • #492966

    Co nějaká únikovka? 🙂 Třeba něco takového máš na mysli?

    • #493088
      l
      libenka789
      Účastník

      JJ, sice jsem na ničem takovém nebyla ale rychle chceme něco podniknout ještě dokud mužeme … Nějaká konkrétní dobrá v brně?

  • #492485
    l
    libenka789
    Účastník

    Ahojky, co mužu podniknout v Brně? Už nás s přítelem nic nenapadá kam bychmom mohli jít.. chce to nějaký vzrůšo:-) Díky za případné tipy:-)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist