Co je dobré na vrásky?

Femina.cz > Fóra > Krása > Co je dobré na vrásky?

Zvolené téma obsahuje celkem 23 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel S SarkaKiska a poslední změna proběhla před 2 roky, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #495263
    m
    milka8
    Účastník

    Podívejte se na e-shop milujubio.cz mají výběr opravdu kvalitní přírodní kosmetiky, já si od nich objednávám pravidelně.

  • #495252
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Za mě je topka taky kosmetika Iuvenio

    • #495344
      m
      michaela77
      Účastník

      O ní teď čtu hodně pozitivních recenzí tak jí asi taky zkusím, opravdu se po ní vrásky zjemní?

      • #495401
        S
        SarkaKiska
        Účastník

        Mně se teda rozhodně zjemnily, kolem očí vlastně úplně zmizely.

        • #495468
          m
          michaela77
          Účastník

          To zní báječně, jsem na ní teda zvědavá, díky za odpověď 🙂

          • #495892
            S
            SarkaKiska
            Účastník

            Není vůbec za co, dej kdyžtak vědět až jí vyzkoušíš.

  • #494208
    h
    hancanov
    Účastník

    A co čistě přírodní kosmetika na vrásky?

    • #494257
      j
      jaarkkaa
      Účastník

      Taky teď vybírám, tak budu ráda za tipy

  • #493124

    kvapik
    Účastník

    Já používám kosmetiku https://www.iuvenio.com/ zkusila jsem toho opravdu hodně a tahle kosmetika je pro mě nej.

    • #495142
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      Tak už jí používám a jsem nadšená, bez nadsázky je to nejlepší kosmetika, jakou jsem kdy zkusila.

    • #494221
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      To se mi líbí, co od nich používáš?

      • #494269

        kvapik
        Účastník

        Mám od nich celkovou péči, oni se ty produkty vzájemně doplňují takže je to tak nejúčinnější

  • #492843
    D
    Danka.m
    Účastník

    Moc díky za tip, teď jsem ještě pročítala nějaké diskuze a Col Du Marine se moc chválí, tak se těším až ho vyzkouším 🙂

  • #492803
    e
    evcasl
    Účastník

    Zkuste BetaDerm, obsahuje betaglukan který regeneruje a zvláčňuje takže tím kůži uzdravuje a tím pomáhá i s vráskama.

    • #492931
      J
      JaninaR
      Účastník

      Za sebe zase můžu doporučit topicrem, ten taky zvláčňuje a hydratuje pleť.

      • #493692
        J
        Jarka50
        Účastník

        S jakým konkrétním produktem máš prosím zkušenost ? Nemáš vyzkoušené i ty tělové krémy ?

    • #492905
      k
      katkakatule
      Účastník

      Hmm díky za tip, určitě to vyzkouším

      • #492940
        e
        evcasl
        Účastník

        Za málo, mně se opravdu na tohle osvědčil

  • #492378
    H
    Hanička45
    Účastník

    Ahoj, mě vyhovuje kolagen! Kosmetika je taky důležitá, ale není nad doplnění kolagenu zevnitř. Už třetí měsíc piju kolagen od Col Du Marine a jsem teda nadšená a příjemně překvapená 🙂

    • #492551
      D
      Danka.m
      Účastník

      Moc díky za doporučení, kolagen bych zkusila ráda – už jsem o jeho účincích hodně četla. Poradíte kde Col Du Marine objednat?

      • #492643
        H
        Hanička45
        Účastník

        Zdravím, ano, já ho objednávám v balení na 3 měsíce, tady máte odkaz https://www.coldumarine.cz/product-page/omlazen%C3%AD-s-col-du-marine-3-m%C4%9Bs%C3%AD%C4%8Dn%C3%AD-kurz-kolagen-150-g

  • #492344
    J
    Jarka50
    Účastník

    Mně padl do oka tady to sérum co má topicrem https://www.topicrem.cz/topicrem-global-anti-aging-serum-30ml/ , tak jsem na něj zvědavá. Nadchlo mě to složení, takže ho snese i moje citlivější pleť, ale hlavně by mělo účinkovat, tak uvidím 🙂

  • #492143
    D
    Danka.m
    Účastník

    Dobrý večer, poradíte – co se Vám osvědčilo na vyhlazení vrásek? Chápu, že nezmizí úplně, ale je něco, co opravdu pomůže?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist