Balená voda

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Balená voda

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel m michaela77 a poslední změna proběhla před 10 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #511634
    M
    Majdinkaa
    Účastník

    Kvalitní filtry vyrábí česká firma https://www.dionela.cz/ máme od nich filtr už několik let a moc si to pochvalujeme. Vydrží skoro rok než ho musíme regenerovat a voda chutná nesrovnatelně líp než nefiltrovaná.

    • #511639
      m
      michaela77
      Účastník

      Aha to se mi líbí děkuju za doporučení. Ještě by mě zajímalo jak jste vybrali typ filtru, nevím jaký by se nám hodil nejvíc, to asi podle rozboru vody jsme museli nějak zkoumat že?

      • #511642
        M
        Majdinkaa
        Účastník

        Nechali jsme si poradit od nich na základě rozboru vody, poslali jsme jim ho a oni nám řekli co je pro nás za filtr nejvhodnější, byli moc vstřícní.

        • #511644
          m
          michaela77
          Účastník

          Aha chápu, tak se domluvím s nima. Líbí se mi že je to česká výroba a že vyhrály ty filtry v dTestu, takže určitě vezmeme od nich, díky 🙂

  • #511593
    k
    katkakatule
    Účastník

    Taky balené vodě moc nevěřím a filtr taky chci vybrat, ale je jich tolik že nevím který je opravdu kvalitní, tak jestli můžete poradit bude to super 🙂

  • #511591
    M
    Micha-ella
    Účastník

    Kupujete balenou vodu? Četla jsem, že v testech často nevychází ta kvalita vody dobře a tak uvažuju nad domácím filtrem na vodu, máte ho někdo?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist