Amulet

Femina.cz > Fóra > Tajemno > Amulet

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel k kamilahornakova a poslední změna proběhla před 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517161
    k
    kamilahornakova
    Účastník

    Já osobně mám amulet symbol strom života. Je to krásný symbol života, síly, věčnosti a celého spojení vesmíru 🙂

  • #499713
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Ahoj, koukala ses na ten spiritobchod? 🙂 Vybrala jsi tam něco?

  • #494527
    G
    GabulkaKoc
    Účastník

    Já jsem ho dostala k vánocům 🙂 Dostala jsem ho z tohoto shopu https://spiritobchod.cz. Koukala jsem tam, že bych na oplátku taky darovala a mají krásný výběr.

    • #496774
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      Když se podíváš na nabídku spiritobchod, tak oni mají u každého produktu info, na co je vhodný a jaká je jeho síla a účinek.

    • #495577
      A
      Alecca
      Účastník

      Já ten spiritobchod.cz úplnš zbožňuju. Mám od nich náramek ochranné oko, ale ještě uvažuju nad magnetoterapii 🙂

      • #495708
        J
        JaninkaVesi
        Účastník

        Ahoj, prosím tě, měla bych dotaz na ty náramky a vůbec amulety… Jak se amulet vybírá, aby plnil nejlépe svůj účel? 🙂

        • #497770
          B
          Bedriška Malá
          Účastník

          No, dívej. Já na spiritobchod.cz nakupuju moc ráda a docela často. Vždy se zamýšlím nad tím, pro koho dárek vybírám. Jaká je osobnost člověka a jeho energie. A pak se dívám na to, co mě zaujalo a porovnávám info, zda je to to pravé. Tato cesta se mi hodně osvědčila.

          • #498800
            l
            libuse86
            Účastník

            Aha, supr. Díky moc za info. Já s tam musím mrknout. CHci koupit babi magnetický náramek a dívala jsem se, že tam je mají, tak něco vyberu. A taky je to podle toho, na co ten náramek zabírá, že?

  • #494452
    M
    MakMak
    Účastník

    Přeji příjemný den 🙂 Měla bych dotaz… Potřebuji sehnat amulet přátelství. Máte tip, kde bych sehnala?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist