Horoskopy
podle tarotu

Lunární kalendář na nový týden

Přichází úplněk s ním vlna emocí

Nedělní úplněk v nás vyvolá a probudí dávno zapomenuté strachy, otevírá naši třináctou komnatu a nabádá ke změnám. Jdi do nich a neboj se! Co dalšího můžeš v tomto týdnu udělat podle lunárního kalendáře? To ti prozradíme právě teď.

6. 3. – Blíženci

Luna putuje ve znamení Blížence a ovlivňuje ramena, plíce, dech, paže a ruce. Cokoliv v těchto dnech uděláš pro ramena, paže a ruce působí velmi blahodárně. Všechno, co tyto orgány nadměrně zatěžuje, působí škodlivěji než v jiné dny.

Dýchej, raduj se a žij! Když začneš v Blížencích s dobrou náladou a optimismem, buď si jistá, že prožiješ naprosto úchvatný týden bez ohledu na to, co se kolem tebe děje. Zkus jednou obavy, strach a nechuť, vyměnit jen za obyčejné žití, přijímej, co k tobě přichází a dovol, ať tě prostoupí radost a láska. Můžeme ti slíbit, že k tobě začne proudit zcela nová a svěží energie, která ti přinese příznivou změnu i osvěžení ve stávajícím koloběhu života.

Co ti udělá dobře? Péče o pleť, udělej si výživnou pleťovou masku, pohodlně se posaď a relaxuj. Když se začneš nudit, můžeš zadělat těsto na koláč nebo chleba, práce ti půjde od ruky a chuť bude jedinečná.

Ještě ti to nestačí? Začni se připravovat na jaro, sázej a přesazuj věrné rostlinky.

7. – 8. 3. – Rak

Luna putuje ve znamení Raka a ovlivňuje játra, žlučník, žaludek, hruď a plíce. Cokoliv v těchto dnech uděláš pro tyto orgány, působí velmi blahodárně. Všechno, co tyto orgány nadměrně zatěžuje, působí škodlivěji než v jiné dny.

Pokud chceš pro své tělo udělat opravdu něco prospěšného, začni hned ráno. Vstávej s úsměvem a radostně, pozitivní mysl je základ pro dobrý den. Uvařit si můžeš čistící čaje, které zharmonizují tvé oslabené zažívání. Hlavně se nerozčiluj, mohl by tě totiž chytnout žlučník. Drž se stranou od negativních lidí a neposlouchej ani zprávy. Nalaď se na příjemnou hudbu, zpívej si, nebo potichu broukej oblíbenou melodii.

Znáš černou ředkev? Ne? Tak to je chyba! Víš, že obsahuje vitamín C, E, B1, B2, B6, beta karoten, dále minerály, železo, síru, vápník, draslík, fosfor a také měď? Má silné antibiotické účinky, je také skvělá proti kašli a samozřejmě čistí játra. Chuť má štiplavou a je docela aromatická, nedávno jsem si ji na zkoušku koupila. První dojem byl rozpačitý, ale pak jsem udělala pomazánku a skvělá.

Jak? Ředkev jsem najemno nastrouhala, přidala zakysanou smetanu a tvaroh. Samozřejmě můžeš dát majolku, sůl, pepř nebo jiné koření. Snažím se o jarní očistu a sůl jsem téměř vysadila. Navíc ředkev je natolik aromatická, že není nutné ji příliš dochucovat.

Nezapomeň zalít rostlinky a pokud potřebuješ vyprat, můžeš dát jen polovinu pracího prášku než obvykle. Začni sázet zeleninu ve skleníku nebo doma. Peřiny nevětrej, navlhly by.

9. – 10. 3. – Lev

Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v tyto dny uděláš pro své srdce a krevní oběh, působí blahodárně a léčivě. Všechno, co tyto orgány nadměrně zatěžuje, působí škodlivěji než v jiné dny.

Blížící se úplněk může potrápit nejen Lvíčka, ale také ostatní bytosti. Zaměř se na všechno krásné, raduj se z maličkostí a projevuj vděk za to, že jsi zdravá a máš střechu nad hlavou. Nepřetěžuj srdíčko, pokud nejsi dostatečně trénovaná, ale pohybu se rozhodně nemusíš bát. Rychlá chůze tvé srdce přímo nadchne, stejně tak jako plavání nebo jóga. Neboj se vyzkoušet zcela nové věci a buď otevřená změnám, energie bude volně proudit a k tobě se dostanou zcela nové nápady.

Měj se ráda a důvěřuj moudrosti, která stvořila Vesmír, vždycky ti přijde někdo na pomoc, stačí zachovat klid a nepodlehnout strachům. Zajdi ke kadeřnici, nejen, že si krásně odpočineš, ale navíc tvé vlasy budou zdravější a pevnější, stačí když si necháš zastřihnout konečky, dopřej si také masáž pokožky s výživnou maskou.

Nezapomínej: Láska léčí, je zapotřebí mít se ráda a být spokojená, tím k sobě přitáhneš pozitivní vibrace a láska se znásobí.

Na zahrádce můžeš zasadit ovocné keře, do skleníku rajčata, okurky a papriky. Nezapomínej také na dostatečnou zálivku.

11. – 12. 3. – Panna

Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu, slinivku břišní a také nervy. Cokoliv uděláš v tyto dny pro oblast bříška a trávicích orgánů, působí velmi pozitivně a preventivně. Všechno, co tyto orgány nadměrně zatěžuje, působí škodlivěji než v jiné dny.

Nedělní úplněk může vyvolávat neklid a silné psychické vlivy. Nespavost, podrážděnost nebo také silnou přecitlivělost, může v tobě  probudit pocity osamění, lítostí a smutků. Nenechej se rozhodit, všechno za pár dní pomine. Rozhodně se nehádej ani neřeš nic zásadního, pokud nejsi v klidu a pohodě. Můžeš se věnovat svému tělu i duši. Nezapomínej, jsi dokonalá právě teď, aniž bys musela cokoliv udělat, přijmi svoji krásu a neboj se usmívat, úsměv totiž okouzlí každého.

Foto zdroj: Shutterstock.com

5.3.2017 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist