Jim Carrey v nové roli. Olalalá, to je figura!

Jako komik nikdy pružné tělo nepotřeboval, na roli zvířecího detektiva bohatě stačila ohebná ústa. Jim Carrey nikdy nepatřil mezi nabušené svalovce a nikdy neměl ambice patřit do partičky Arnolda a spol. I přesto ale v novém filmu ukáže obdivuhodnou muskulaturu.

V polovině března (u nás v dubnu) vstoupí do kin snímek s názvem Incredible Burt Wonderstone, v němž Jim Carrey hraje roli pouličního kouzelníka Steva Graye – mistra triku s dlouhými vlasy, který vydrží 12 dní nečurat rovně či dokáže spát na rozžhaveném uhlí. Už proto to není žádné ořezávátko, a tak musel herec ještě před první klapkou šupem do posilovny.

Nové, vysoustruhované tělo ale Jimovi bohužel příliš nevyhovovalo, a tak, prosbám fanynek navzdory, hned po filmování jednapadesátiletý herec nelenil a všechna těžce shozená kila zase znovu nabral. „Už jsem zpátky. Jsem opět panem Plyšákem a jsem tomu rád,“ řekl Carrey v rozhovoru pro časopis People. „Víte, být v tomhle těle vůbec není pohodlné. Vypadá úžasně, je fantastické a přitahuje spoustu pozornosti, ale musíte jíst jako antihmota, abyste zůstal ve formě“ ospravedlnil herec svůj útok na provozovnu s rychlým občerstvením.

Divačky sice otevřou při pohledu na jeho sošné tělo, které předvede bez zbytečných svršků, jenže to bude poprvé a zřejmě také naposled, co na Jimovi obdivovaly také něco jiného než jen grimasy. „Ukazovat nahé tělo je spíše doménou kolegy Matthewa McConnaugheyho. Já mu rozhodně nehodlám fušovat do řemesla,“ zavtipkoval si Carrey. Paradoxně idol žen Matthew musel nedávno shodit své krásné svaly kvůli roli člověka trpícího AIDS a zhubnout až na kost. Dobrou zprávou je, že je má nyní už zase zpátky.

Jim a Matthew nejsou ale zdaleka jedinými umělci, kteří museli být kvůli roli na dietě. Australský herec Hugh Jackman přiznal, že kvůli roli v Bídnících nekonzumoval po 36 hodin nic než vodu. Hugh se původně připravoval na roli ve filmu The Wolverine, pro níž musel být ve vrcholné fyzické formě. Jenže natáčení se prodlužovalo a pak přišla nabídka na Bídníky. A režisér trval na tom, že coby propuštěnec z trestaneckého tábora musí nutně zhubnout. Co všechno musí herci podstoupit kvůli roli. Závidíte jim?

Foto zdroj: profimedia.cz

8.3.2013 12:00| autor: Marta Dostoupilová

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist