Zubní pasta

Femina.cz > Fóra > Krása > Zubní pasta

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel b barcca a poslední změna proběhla před 1 rokem, 5 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #504912
    b
    barcca
    Účastník

    Já mám bělící pásky a pasty od Toothy a nedám na to dopustit, mám zářivě bílý zuby úplně bez práce a ani bych si nějak poškozovala sklovinu 🙂

    • #504994
      N
      Nivea
      Účastník

      A ty pásky bělí okamžitě nebo to je na delší dobu?

      • #505065
        b
        barcca
        Účastník

        Rozdíl vidíš hned po první aplikaci, můžeš buď používat nárazově a nebo si udělat třeba týdenní kúru, jak budeš chtít 🙂

  • #499702
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahoj, já si kupuju tuto pastu https://www.krasnyusmev.cz/white-pearl-nanocare-black-gold-zubni-pasta-100ml. A jsem s ní spokojená moc 🙂 Je to super pasta, šetrná, bez peroxidu a bělí 🙂 Sleduju na IG Leoše Mareše a on ji tam měl, tak jsem ji zkusila a fakt jsem nadšená.

    • #501959
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      Ahoj, oni mají na krasnyusmev.cz i bělící sady. Máte s nimi prosím některá zkušenosti?

  • #498286
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Já si bělím zuby s https://www.toothy.cz/ je bez peroxidu a stačí pár dní, nejlepší způsob bělení co jsem vyzkoušela 🙂

    • #498498
      m
      milka8
      Účastník

      To vypadá fakt dobře, fakt z toho vůbec nebolí zuby?

      • #498590
        S
        SarkaKiska
        Účastník

        Vůbec ne, nemají z čeho není v tom peroxid a má to přímo šetrný složení aby to žádnou citlivost nezpůsobovalo

        • #498668
          m
          milka8
          Účastník

          Tak jsem si to objednala, jsem na to zvědavá 🙂

  • #497570
    m
    michaela77
    Účastník

    A co nějaká šetrná pasta na bělení?

  • #497546
    K
    Katchorka
    Účastník

    Ahoooj 🙂 Holky, hele, dotaz… Podle čeho vybíráte zubní pastu? Já jich zkusila už fakt dost, ale prostě žádná, co by mi fakt vyhovovala :/ Chci, aby bělila. Což není problém… Jenže já chci, aby byla šetrná a účinná zároveň. Je možnost takovou pastu sehnat?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist