Zničené vlasy po melíru

Femina.cz > Fóra > Krása > Zničené vlasy po melíru

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j juliebaborska a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517708
    a
    adzinka88
    Účastník

    Mám je zničený po obvodu obličeje, kupte si 2 pásky na clipinhair, koupíte svoji barvu, popřípadě dobarvíte, dotonujete. Připevníte pod trošku natupírované vlasy a je hotovo. Jak jsou zničený vlasy kolem obličeje, tak to působí, že jich je málo. Takhle to hezky doplní hustotu.

    • #517812
      j
      juliebaborska
      Účastník

      To mě nikdy nenapadlo a škoda, že jste to nenapsala dřív, objedanala jsem celou sadu, abych mohla víc zahustit. Snad se mi to povede, nejsem zrovna moc talent.

  • #517688

    espinoza swanson
    Účastník

    Vyšplhejte na žebříčky a dokažte, že jste nejlepší basketball stars unblocked – virtuální kurt na vás čeká!

  • #517687

    espinoza swanson
    Účastník

    Vyšplhejte na žebříčky a dokažte, že jste nejlepší <span style=“text-decoration-line: underline; font-size: 10pt; font-family: Helvetica, Arial; text-decoration-skip-ink: none; color: #ff0000;“ data-sheets-root=“1″ data-sheets-value=“{"1":2,"2":"basketball stars unblocked"}“ data-sheets-userformat=“{"2":268438,"4":{"1":2,"2":16777215},"5":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"7":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"10":2,"14":{"1":2,"2":16711680},"15":"Helvetica","21":1}“ data-sheets-hyperlink=“https://basketballstarsunblocked.io/“ data-sheets-hyperlinkruns=“{"1":0,"2":"https://basketballstarsunblocked.io/&quot;}“>basketball stars unblocked</span> – virtuální kurt na vás čeká!

  • #516730
    M
    MarkyMala
    Účastník

    Měla jsem také hodně zničené vlasy od melíru, pak jsem si je dala do pořádku, ale bohužel mi vlasy už nerostou do délky, takže jsem si je nechala prodloužit pomocí clip in pásů, které si zvládám nasadit i sama. Mám je odtud https://www.clip-in-vlasy.eu/ . Pomohli mi i s výběrem a vhodným odstínem. Za mě velmi dobrá komunikace ze strany obchodu.

  • #516703
    m
    monikap008
    Účastník

    Zkuste hair booster od Tomas Arsov, vlasy hezky oživí, vyhladí a krásně voní. Zkuste i výživu zevnitř vitamíny a nežehlit, minimálně tepla.

  • #516595
    j
    juliebaborska
    Účastník

    Ahoj, mám podobnej problém, akorát jsem si vlasy sama odbarvovala. Jak je dát zase dohromady… Děkuji

  • #516564
    D
    Danka.m
    Účastník

    Výborná je bezbarvá rostlinná barva Khadi. Vysušené vlasy jsou pak krásně lesklé a hladké, celkově je barva „ozdraví“.

    • #516596
      E
      Esterinda
      Účastník

      Vložila byste mi prosím na tuto barvu odkaz, taky bych ji chtěla vyzkoušet.

  • #516535
    V
    Vendulka36
    Účastník

    Dobrý večer, mám hodně zničené vlasy po melíru a přemýšlím, jak je aspoň trochu ozdravit. Nemáte někdo zkušenost?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist