Zlepšení spánku a stres

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Zlepšení spánku a stres

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel S Sonia.Cer a poslední změna proběhla před 2 týdny, 6 dny.

• Autor
    E
    Esterinda
    Účastník

Moc díky za doporučení, dnes jsem si ho kupovala v lékárně a paní lékárnice mi ho moc doporučovala, tak snad mi zafunguje jak má.

E
    EvaJasan
    Účastník

Ano, koupíte ho běžně v lékárně, třeba tady ho mají https://www.drmax.cz/woykoff-allegra-drink-new-200-g

S
    Sonia.Cer
    Účastník

Co by vám mohlo pomoct je psycho walkman. Sama ho mám vyzkoušený a pomohl mi jak se spánkem, tak i se stresem a momentálně se soustředím na relaxaci.

J
      JaninaR
      Účastník

To je co prosím zač? Kde bych se o tom dozvěděla víc? Zajímalo by mě, jak to funguje.

S
        Sonia.Cer
        Účastník

Nejvíc se toho dozvíš na jejich stránkách https://www.galaxy.cz/ . Brýle blikají takovým příjemným světlem, ve sluchátkách je hudba nebo takové bubínky. A to tě přeladí, kam má. Nevím jak bych ti to popsala, ale jsem díky tomu odpočatá a opravdu v pohodě. Hlavně večer usínám s „prázdnou“ hlavou bez starostí.

E
    Esterinda
    Účastník

Moc díky, určitě bych si o něm chtěla přečíst víc informací. Napíšete, kde bych si o doplňku allegra DRINK mohla přečíst víc informací?

E
    EvaJasan
    Účastník

Já jsem zkoušela ůzné doplňky stravy od různých značek, ale nejvíc se mi osvědčil allegra DRINK od Woykoff. Zafungoval spolehlivě a potíže se spánkem jsou pryč.

E
    Esterinda
    Účastník

Dobrý večer, jaké doplňky stravy Vám zafungovaly na zlepšení spánku a stres, poradíte? Nechci nic návykového nebo na předpis.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist