Zlepšení spánku a stres

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Zlepšení spánku a stres

Zvolené téma obsahuje celkem 26 odpovědí. Do diskuze (15 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  paintball2tom3@gmail.com a poslední změna proběhla před 7 měsíci, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #510253
    k
    koralovka85
    Účastník

    Ahoj, asi 2 měsíce bojuji s nespavostí, mám problém usnout a běžní se mi stává, že spím tak 2-3 hodiny. Což na mě během dne doléhá a jsem potom jak opařená a to mi dost vadí. Zkoušela jsem různé bylinky, ale zatím bez efektu. 🙁

    • #510476
      v
      verkaherka001
      Účastník

      A nezkoušela jsi CBD? Manžel s tím taky bojoval, protože pracuje na směny a měl to hodně rozházené. Ale co začal brát CBD olej, tak se mu spánek upravil a chválí si to, tak to vyzkoušej..

      • #510550
        k
        koralovka85
        Účastník

        Ne to jsem popravdě nezkoušela, ani moc nevím co to je. Vím, že to existuje, ale to je celé. Takže to je na tyhle potíže?

        • #510662
          v
          verkaherka001
          Účastník

          Podívej se na stránku kratomworld, manžel tam bere tento https://kratomworld.cz/collections/cbd/products/cbd-olej-full-spectrum-20. Bere  2x denně 10 kapek. Ale pokud s tím nemáš zkušenosti, tak bych začala na méně kapkách. 🙂

  • #510148
    A
    Alecca
    Účastník

    Co se posunul čas, tak spím dost špatně, navíc v práci se stresuju, což se podepisuje na mé kvalitě spánku, takže noci spíše tak nějak jen proležím než prospím a jde to na mě už i dost vidět, jsem nervózní, unavená. Na houby. Moc teda nechci žádný prášky na spaní a CBD se trošku bojím. Jaký máte zkušenosti?

    • #510246
      A
      Alecca
      Účastník

      Díky. No, to bych potřebovala, hlavně se vyspat. Který máš vyzkoušený?

    • #510172
      S
      Sofinka
      Účastník

      Hele za mě dobrý, pomohlo mi to v období, kdy jsem byla v šíleným stresu ze zkoušek i z práce, do toho se mi docela hroutil vztah a kámoška mi to doporučila a vše se tak nějak uklidnilo a hlavně jsem se vyspala.

  • #508602
    k
    ka-cz-enka
    Účastník

    Zdravím, problémy se spánkem jsem také dlouhou dobu řešila. Dlouhé hodiny jsem „koukala do stropu“ a nemohla usnout, když jsem konečně usnula, tak jsem měla spánek strašně lehký a stejně jsem se co hodinu budila. Kamarád mi doporučil stránku http://www.cbd24.cz a jejich produkty. Pročetla jsem si jejich články, které mimochodem doporučuji přečíst každému, kdo přemýšlí o tom, že by mu CBD mohlo pomoct.

    Vyzkoušela jsem olej i CBD Gummies, ale u mě jednoznačně vyhrává CBD vaporizér, který má i různé ovocné příchutě. Konečně spím, jako když mne do vody hodí, a během dne je to skvělý pomocník i na stres. :))

  • #508394
    e
    evcasl
    Účastník

    Mně pomohlo užívání hořčíku, to můžu doporučit.

    • #508471
      h
      hancanov
      Účastník

      A co užíváš za doplněk stravy s hořčíkem? Můžeš napsat konkrétně?

  • #507959
    f
    femuska
    Účastník

    Zlepšení spánku a problém s usínáním, jsem vyřešila AVS přístrojem – tzv. psychowalkmanem.  Mám víc energie a jsem v pohodě.

    • #508070
      l
      leoneska
      Účastník

      Prosím kde se o něm dozvím víc? Velmi mě to zaujalo.

  • #506851
    E
    Esterinda
    Účastník

    Moc díky za doporučení, dnes jsem si ho kupovala v lékárně a paní lékárnice mi ho moc doporučovala, tak snad mi zafunguje jak má.

  • #506734
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Ano, koupíte ho běžně v lékárně, třeba tady ho mají https://www.drmax.cz/woykoff-allegra-drink-new-200-g

  • #506695
    S
    Sonia.Cer
    Účastník

    Co by vám mohlo pomoct je psycho walkman. Sama ho mám vyzkoušený a pomohl mi jak se spánkem, tak i se stresem a momentálně se soustředím na relaxaci.

    • #507054
      J
      JaninaR
      Účastník

      To je co prosím zač? Kde bych se o tom dozvěděla víc? Zajímalo by mě, jak to funguje.

      • #507295
        S
        Sonia.Cer
        Účastník

        Nejvíc se toho dozvíš na jejich stránkách https://www.galaxy.cz/ . Brýle blikají takovým příjemným světlem, ve sluchátkách je hudba nebo takové bubínky. A to tě přeladí, kam má. Nevím jak bych ti to popsala, ale jsem díky tomu odpočatá a opravdu v pohodě. Hlavně večer usínám s „prázdnou“ hlavou bez starostí.

  • #506655
    E
    Esterinda
    Účastník

    Moc díky, určitě bych si o něm chtěla přečíst víc informací. Napíšete, kde bych si o doplňku allegra DRINK mohla přečíst víc informací?

  • #506409
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Já jsem zkoušela ůzné doplňky stravy od různých značek, ale nejvíc se mi osvědčil allegra DRINK od Woykoff. Zafungoval spolehlivě a potíže se spánkem jsou pryč.

  • #506376
    E
    Esterinda
    Účastník

    Dobrý večer, jaké doplňky stravy Vám zafungovaly na zlepšení spánku a stres, poradíte? Nechci nic návykového nebo na předpis.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist