Zdravé a silné vlasy

Femina.cz > Fóra > Krása > Zdravé a silné vlasy

Zvolené téma obsahuje celkem 25 odpovědí. Do diskuze (19 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel M Misanecek a poslední změna proběhla před 4 dny, 11 hodinami.

  • Autor
    Příspěvky
  • #519421
    M
    Misanecek
    Účastník

    Ahoj a nezkoušela jsi užívat kolagen. Ten je kvalitu vlasů naprosto výborný. Po pár týdnech užívání kvalitního kolagenu uvidíš změnu. Změnu k lepšímu. Já jsem kolagen přesně z tohoto důvodu začala užívat a výsledky jsou dokonalý! Já užívám drink, protože ten se mi užívá nejlíp 🙂 Pokud chceš doporučení, tak skvělou zkušenost má s tímto drinkem 🙂 ABSORB COLLAGEN hydrolyzovaný lipozomální třísložkový kolagen z volně žijících ryb 30 sáčků – KolagenDrink.cz

  • #519302
    D
    Danusina
    Účastník

    A nepřemýšlela jsi nad prodloužením vlasů? 🙂 Já mám metodou clip-in a jakmile se naučíš stylizovat vlasy, nejde poznat že nejsou tvoje.

    • #519308
      j
      juliebaborska
      Účastník

      Napadlo mě to, odkud máte Vaše prodlužko? Máte lidské nebo syntetiku?

      • #519336
        D
        Danusina
        Účastník

        Jsem 100% za lidské, připlatíte si ale mě drží už rok a půl a vypadají pořád jako nové a jsou nerozeznatelné od mých pravých vlasů. Já mám z e-shopu vlasy-k-prodlouzeni a jsem moc spokojená.

        • #519359
          A
          Alecca
          Účastník

          Mám taky osobní zkušenost s tímto e-shopem. Vlasy došly kvalitní, extrémně rychle – hned druhý den. Manipulace je jednoduchá a tím že jsem si taky připlatila a mám lidské tak působí i velmi přirozeně.

  • #519229
    A
    Alecca
    Účastník

    Hele za mě jsou skvělé kolagen drinky od Veniry. Vlasy jsem po obarvení měla v hrozném stavu, co se týče nehtů po sundání gelovek, tak byly jak papír. Po cca měsíci nehty zpevněné a vlasy byly silnější, fakt extrémní rozdíl. 🙂

    • #519362
      j
      juliebaborska
      Účastník

      Čauky a kromě zpevnění, porostly ti i vlasy? Mě trápí že mi úplně nerostou, tak přemýšlím nad nějakým doplňkem stravy.

      • #519371
        A
        Alecca
        Účastník

        Zdravím tě. Mě porostly vlasy po pravidelném užívání a mám zpět svou délku – pod lopatky a stále rostou. 🙂

  • #519199
    e
    eva.zaleskA1
    Účastník

    Zkusila bych na zlepšení výživy a stavu vlasů nějaké vitamíny, případně doplňky. Co vím, tak Venira Vlasy, nehty, pleť je dobrá. Kamarádka ji užívá a říkala, že je to znát. Objednává ji na Notinu vždycky.

  • #519051
    l
    libuse86
    Účastník

    Holky, já jsem si moc oblíbila úpravu vlasů horkovzdušným fénem 🙂 Můj mi odešel a já si chci koupit nový. Hodně mě zaujal tento Horkovzdušný kartáč na vlasy (freylish.cz) a já bych ráda znala názory těch, které ho doma mají. Jak jste spokojeni?

  • #518608
    a
    anicka.12
    Účastník

    Měla jsem vlasy v docela špatném stavu a hodně mi pomohlo přejít na rostlinné barvy https://www.khadi.cz/ které nejen, že mají krásné a syté odstíny, ale jsou šetrné k vlasům. Mám teď vlasy konečně zdravé a lesklé, každý mi je chválí 🙂

  • #518445
    D
    Danusina
    Účastník

    Prosím má někdo udělaný melír prodlužkem? Jenom pár pramínků, kolik jste platily prosím a nevypadá to uměle? Děkuji

    • #518781
      M
      MakMak
      Účastník

      Já už chemii na vlasy vůbec nepoužívám. Přešla jsem na metodu clip in. Ta mi vyhovuje maximálně. Kupuju si clipy od CLIP-IN-VLASY.eu – Clip in vlasy k prodloužení – 100% pravé lidské vlasy v REMY kvalitě. Ti mají nejlepší nabídku. Mají clipy z pravých vlasů, takže se skvěle udržují i upravují.

    • #518461
      P
      Petran.
      Účastník

      Ahoj, měla jsem klasické permanentní spoje ring metodou, ale nevyhovovalo mi to. Tak jsem přešla na klipy. https://www.clipinhair.cz/132-clip-in-vlasy-43cm-100-lidske-remy-70g-prirodni-blond.html , ty užší dávám i kolem obličeje, takže mi to dost prosvetli.

  • #516492

    danina22
    Účastník

    Já jsem si moc oblíbila kosmetiku a doplňky stravy od https://venira.cz/ mám díky nim o hoodně hezčí a zdravější vlasy i pleť.

    • #518687
      A
      Andy2
      Účastník

      Naprosto souhlasím, mě se díky jejich doplňkům přestaly třepit i nehty a vlasy jsou krásnější a pevnější.

  • #516454
    a
    adzinka88
    Účastník

    osvědčil se mi kondicioner od moroccanoil, vyplatí se investovat, vlasy mám lesklejší, prostě živý, https://www.notino.cz/moroccanoil/repair-kondicioner-pro-poskozene-chemicky-osetrene-vlasy/

    • #516473
      m
      monikap008
      Účastník

      Kondicionér doporučuji důkladně vymývat a šampon použít 2×, vlasy po tom vypadají úplně jinak.

  • #516388
    j
    juliebaborska
    Účastník

    Já mám zase problém se suchou pokožkou a lámavý vlasy bez života. Přijde mi, že to mám po novým šamponu, ale celkově už nějakou dobu nejsem spokojená.

  • #516350
    M
    Majdinkaa
    Účastník

    A nějaký doplněk stravy, který pomůže s akné jste zkoušeli? Můžete kdyžtak doporučit?

  • #516285
    b
    bertikber
    Účastník

    Mně se moc osvědčil tenhle živý kolagen https://nezestarni.cz/e-shop/doplnky-stravy/inventia/invita-skin-beauty-plus-koenzym-q10-lyofilizovany-hydrat-ziveho-kolagenu-60-kapsli.html mám od nich živý kolagen i na pleť a je to úplná bomba. Mám celkově mladší a hezčí pleť, vlasy i nehty a dokonce mě přestaly bolet i kolena 🙂

  • #516140

    Hambo Slay
    Účastník

    blossom word game: Hair Booster je produkt, který má za cíl posílit a zlepšit zdraví vlasů. Je navržen tak, aby podpořil růst vlasů, zvýšil objem, zlepšil jejich lesk a snížil jejich sklon k vypadávání. Hair Booster je vhodný pro lidi trpící různými problémy s vlasy, včetně oslabených, matných vlasů a vypadávání vlasů.

  • #509099
    h
    horakova.marry
    Účastník

    Janinko, také mám pocit, že mám vlasy zesláblé bez lesku a řekla bych, že mi začaly i trochu padat, na co je ten Hair Booster všechno vhodný?

    • #509139
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      Hair Booster posiluje vlasy a stimuluje růst, první měsíc jsem aplikovala 2x denně a pak už jen jednou denně. A podpořila jsem to i vitamíny Hair Booster.  A musím říct, že po 3 měsících už mi začaly růst i vypadané vlásky.  Přidám ti sem rovnou odkaz, aby jsi věděla oč se jedná https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-hair-booster-podporujici-sprej/ .

  • #508870
    J
    JaninkaVesi
    Účastník

    Hele určitě je dobré zvolit vhodnou péči  a doplnit to nějakým doplňkem, já jsem si pořídila podporující sprej Hair Booster společně s kapslemi a musím říct, že mi to hodně zabralo.

  • #508769

    Ahoj holky, poslední dobou mám hodně slabé vlasy. Vůbec nevím, co s tím. Koupila jsem si snad tu nejšetrnější (aspoň podle ceny) péči a pořád žádné zlepšení. Tak jsem si říkala, že bych zkusila i nějaký doplněk stravy. Je jich hodně, tak než začnu utrácet, prosím o vaše rady.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist