Zdravá obuv pro dospělé

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Zdravá obuv pro dospělé

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel D DendulkaN a poslední změna proběhla před 1 rokem, 1 měsícem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #506238
    D
    DendulkaN
    Účastník

    Neporadily by jste mi kde bych sehnala i domácí zdravotné obuv mimo ty lékárenské, které se mi absolutně nelíbí :/

    • #506980
      J
      Jarka50
      Účastník

      Jo taky se mi ty zdravotní moc nelíbí, ale našla jsem na netu tyto a ty mi přijdou hezké 🙂 https://www.bf-pantofle.cz/damska-obuv/

      • #507917
        a
        adullkahron
        Účastník

        Drží v nich noha dobře? Naposledy co jsem měla papuče, tak mi noha neustále prokluzovala dopředu :/

      • #507101
        D
        DendulkaN
        Účastník

        Tak na zdravotní papuče jsou fakt moc hezké! Mají i dětské, to je super. Ty tím pádem vezmu i pro dceru.

        • #508358
          S
          Sonia.Cer
          Účastník

          Dá se těmi zdravotními pantoflemi předejít plochým nohám?

          • #508364
            D
            DendulkaN
            Účastník

            samozřejmě, je to zdravotní obuv a noha v nich sedí tak, jak má 🙂

  • #493394
    K
    Kryska
    Účastník

    Ještě než je objednám, tak když netrefím velikost není pak problém s výměnou ?

  • #491388
    i
    irishanova
    Účastník

    Nevím jaké máš požadavky, ale kdo má kvalitní a zdravou obuv, tak je holik-shop. V létě jsem si u nich koupila dvoje balerínky a pohodlnější boty jsem neměla.

    • #491571
      K
      Kryska
      Účastník

      Aha, tak to musí být něco nového, že ? Sháním spíš polobotky, no přesně něco takového by se mi líbilo http://www.holik-shop.cz/polobotky-iter-vinova/

      • #492126
        m
        michala69
        Účastník

        Mám ty jejich polobotky a pohodlnější boty jsem neměla, rozhodně má ta zdraví obuv něco do sebe.

      • #491911
        i
        irishanova
        Účastník

        Nového ani ne, ale kvalitního rozhodně. Boty jsou z kvalitní hovězinové kůže z Itálie a jsou opravdu velmi pohodlné.

        • #492725
          m
          michala69
          Účastník

          Mají i velmi pohodlné pánské boty. Koupila jsem tam manželovi krásné kotníkové zimní boty a sedí mu krásně.

  • #491259
    K
    Kryska
    Účastník

    Zdravím, prosím pěkně, kde kupujete zdravou obuv pro dospělé ? Snažím se sehnat pěkné polobotky, ale přijde mi, že je to nadlidský výkon a pro dospělé těch bot, co splňují mé požadavky a nějak vypadají moc není 🙁

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist