Zažloutlé zuby

Femina.cz > Fóra > Krása > Zažloutlé zuby

Zvolené téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (13 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  kvapik a poslední změna proběhla před 1 rokem, 4 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #504911

    kvapik
    Účastník

    Skvělý pasty a bělící pásky mám od toothy.cz krásně zuby bělí a udržují bílý i bez peroxidu 🙂

    • #504995
      l
      lenana
      Účastník

      To vypadá moc dobře, zkouším objednat ty pásky, díky 🙂

      • #505064

        kvapik
        Účastník

        Za málo, já zkoušela víc způsobů a tohle mi přijde fakt nejlepší protože to perfektně bělí a neničí zuby 🙂

  • #496697
    i
    irishanova
    Účastník

    Co bělící pasty ? Přemýšlím, že bych vyzkoušela tady tuto pastu https://www.krasnyusmev.cz/white-pearl-nanocare-black-gold-zubni-pasta-100ml tak budu ráda když by jste mi napsaly jestli k něčemu je a jestli zuby opravdu vybělí.

    • #496698
      K
      Katchorka
      Účastník

      Ahoj, tady tu pastu od krasnyusmev kupuju pravidelně. Koupila jsem si ji hlavně proto, že je šetrná a o zuby opravdu pečuje a je ochranná. A musím teda říct, že má i bělící účinek.

      • #499763
        P
        Polinko
        Účastník

        Koukala jsem se na tu pastu nano care od krasnyusmev.cz a prosím tě, ona je s uhlím? Já jen, že je černá… nezabarví zuby? Nebo dokonce bělí?

        • #500908
          A
          Anka45
          Účastník

          Já ji používám a musím říct, že je super. Ano, je černá, ale ne, nezabarví zuby. Naopak je hezky a šetrně bělí 🙂

  • #495371
    m
    milka8
    Účastník

    Zkus https://www.toothy.cz/ zkoušela jsem toho hodně a tohle je za mě nejlepší a nejšetrnější způsob.

    • #495419
      j
      jancajanicka
      Účastník

      O tom už jsem četla, fakt potom nemáš citlivý zuby?

      • #495500
        m
        milka8
        Účastník

        Vůbec ne, není v tom peroxid a má to šetrný složení i pro citlivý zuby.

  • #495262
    t
    tana.hadkova
    Účastník

    Skvělá je bio bělící pasta Urtekram, kupuju si jí na milujubio.cz. Nepoškozuje zuby ani dásně a fakt zuby krásně vybělí.

  • #495013
    V
    VeveruškaP
    Účastník

    Mrkni na krásný úsměv .. mají tak jak bělící sadu nebo potom bělící pasty a pudr. Já mám vyzkoušený ten pudr a ten teda zuby bělí perfektně.

    • #495203
      m
      markurka5
      Účastník

      Nebudu mít potom citlivější zuby ? Všude píšou, že je to po bělení normální, ale já z toho mám trochu strach, protože už tak mám zuby dost citlivé :/

  • #494552
    m
    markurka5
    Účastník

    Doporučte mi prosím nějakou bělící sadu, která mi zuby opravdu vybělí a nevyhodím peníze oknem 🙁

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist