Zasednutý šef

Femina.cz > Fóra > Kariéra a peníze > Zasednutý šef

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel P Petran. a poslední změna proběhla před 8 měsíci, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #513143
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Čauko, no pokud se jeho pozice neruší, tak výpověd pro nadbytečnost není na místě. Navíc musí dostat výpověď doporučeně poštou. Můžete se obrátit na Neplatný vyhazov. Já jsem s nimi řešila také výpověď a pomohli mi.

    • #513188
      P
      Petran.
      Účastník

      Aha a to je nějaká právnická firma nebo něco takového? Já ji neznám, nikdy jsem nic takového neřešily ani v rodině, takže vůbec nevím. 🙁 Ale najdu si je a případně je budu kontaktovat. Na právníka peníze na zbyt moc nejsou. 🙁

  • #512885
    P
    Petran.
    Účastník

    Zdravím všechny, obracím se na Vás s radou. Můj muž dostal vyhazov z práce, jakmile došel zavolal si ho šéf a předložil mu výpověď. Prý pro nadbytečnost, jenže o tomto nikdo nikdy nemluvil a jeho místo nadále zůstává. Nesetkal se s tím někdo? Manžel odmítá podepsat, ve firmě se vypracoval postupně a nový šéf dělá od začátku problémy. Díky za případnou radu.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist