Zápach v bytě

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Zápach v bytě

Zvolené téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m michala69 a poslední změna proběhla před 2 roky, 6 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #495208
    m
    michala69
    Účastník

    To je asi hodně individuální … podle toho jaký a odkud si vybereš. Já si ho objednala tady z toho eshopu https://www.wereco.store/p/aroma-difuzer-ultrasonicky-stella protože mám ráda přírodní věci a oni se na tyto věci zaměřují a kupuju si od nich i ty vonné esence.

  • #494997
    m
    michala69
    Účastník

    Co zkusit aroma difuzér a nějaký příjemný aroma olej ? To si myslím, že by mohlo pomoct 😉

    • #495178
      K
      Kryska
      Účastník

      Na kolik takové aroma difuzéry přijdou ?

  • #490322
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Já sehnala prostředek pro potlačení pachů od https://www.vheco.cz/. Je to ekologická desinfekce vzduchu a fakt to pachů výborně zbavuje.

    • #490350
      n
      nanna
      Účastník

      To se mi líbí, děkuju za radu, vyzkouším. A to přidáváš do zvlhčovače vzduchu?

      • #490463
        j
        jancajanicka
        Účastník

        Jojo dávám do to zvlhčovače, koupila jsem si ho taky od nich rovnou s tou desinfekcí.

  • #490223
    n
    nanna
    Účastník

    Aromatické svíčky podle mě zrovna zdravý nejsou, tomu se chci raději vyhnout

  • #490051
    m
    michala69
    Účastník

    Co svíčky ? Ty nijak zdraví neškodí a krásně voní 🙂

    • #490912
      k
      karolina.ka95
      Účastník

      Tak to asi záleží jaké svíčky člověk koupí. Já s nimi moc dobrou zkušenost teda nemám.

      • #491751
        i
        irishanova
        Účastník

        Nevím jaké máš vyzkoušené, ale třeba different má kvalitní a značkové vůně 😉

  • #489895
    J
    Jarka50
    Účastník

    Co difuzér ? Ty vůně co se do nich prodávají jsou moc příjemné 🙂

  • #489519
    j
    jaarkkaa
    Účastník

    Přesně tohle taky řešíme, takže jestli máte radu sem s ní

  • #489424
    n
    nanna
    Účastník

    Ahoj, máme doma psa a kočku a je to hrozně cítit. Často větráme a všechno peru a umývám ale stejně…nechci používat žádné osvěžovače vzduchu, protože to není zrovna zdravý řešení tak jestli máte někdo tip tak se prosím podělte. Díky

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist