Vypadávání vlasů

Femina.cz > Fóra > Krása > Vypadávání vlasů

Zvolené téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel b barcca a poslední změna proběhla před 1 rokem, 2 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #507593
    b
    barcca
    Účastník

    Mně moc pomohli tady https://www.clinicalhair.cz/ opravdu se vyznají a mají skvělý přístup, doporučuju se k nim objednat, mají pobočky po celé republice 😉

    • #507656
      e
      evcasl
      Účastník

      A jak to tam řešili? Asi bych to zkusila protože sama už si nevím rady.

      • #507761
        b
        barcca
        Účastník

        Udělají ti trichologické vyšetření aby zjistili příčinu problému a na základě toho ti nasadí léčivou kúru 🙂

        • #507826
          e
          evcasl
          Účastník

          Aha super díky, objednám se tak snad mi taky rychle pomůžou to vyřešit.

          • #507861
            b
            barcca
            Účastník

            Není zač, hlavně aby se ti to podařilo co nejrychleji vyřešit 🙂

  • #506212
    A
    Andryna
    Účastník

    Nechala jsem si poradit od své kadeřnice a vlas jsem si zahustila kvalitními clipy.

  • #505766
    J
    JaninaR
    Účastník

    Když jsem si kupovala sérum na řasy, tak mi od Denatura padly do oka ty jejich vitamíny, tak jsem si je vzala, protože mají vliv i na vlasy a nehty.

    • #506519
      n
      nanna
      Účastník

      Tak to schválně objednávám, když je tam ta záruka tak to alespoň vyzkouším, jsem na to zvědaváá…

    • #505956
      J
      Jarka50
      Účastník

      Jo tak to sérum by mě taky zajímalo. Opravdu to funguje?

      • #506079
        J
        JaninaR
        Účastník

        No za mě nejúčinnější sérum, co jsem měla. Ani ne po dvou měsících mi řasy ztmavly a povyrostly. Fakt je to používání znát. Však ho vyzkoušej :). Koukni na jejich stránky https://www.denatura.cz/ když by sérum nefungovalo, tak ručí vrácením peněz 🙂

  • #504657

    Co je hodně účinné, tak jsou tady vitamíny od thegarden. Koupila jsem je mamce kvůli vypadávání vlasů a ani ne po třech měsících má podrosty 🙂

  • #503873
    m
    michala69
    Účastník

    Mně by spíš zajímalo jestli když si nechám prodloužit vlasy, tak jestli mi pak nemůžou víc vypadávat?

  • #502038
    N
    Nivea
    Účastník

    Máte někdo zkušenost s headandbeard.eu? Hledám něco co pomůže s vypadáváním vlasů a tohle mě zaujalo.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist