Výlet s dětmi

Femina.cz > Fóra > Cestování > Výlet s dětmi

Zvolené téma obsahuje celkem 28 odpovědí. Do diskuze (25 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel S Sstrakata a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517284
    j
    janulemalovana
    Účastník

    Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s nakupováním na eshopu Nejkufry? Shánímě nové batohy na trajdání, tak se ohlížímě po různých výrobcích.

     

    • #517301
      S
      Sstrakata
      Účastník

      My si tam celá rodina pořídili tento typ https://www.nejkufry.cz/cestovni-kufr-gladiator-3d-2w-m-2091-00/. Já za sebe chtěla textilní, se dvěma kolečky. Moc nemusím skořepinu a ty, co člověk tahá vedle sebe. S tímto jsem moc spokojená. Materiál je pevný, celkově mi kufr přijde propracovaný do detailu. :))

    • #517292
      e
      eva.zaleskA1
      Účastník

      Ahoj, tento eshop bohužel neznám… My máme veškěré věci na cestování normálně z kamenného obchodu. Mám ráda, když si můžu věci nejdříve ohmatat a prohlédnout, a pak se rozhodnout, jestli je koupit nebo ne.

  • #516407
    k
    kvtablochov
    Účastník

    Myslím, že tvoje rada platí i pro ostatní, kteří plánují půjčit si vybavení do hor. Pokud si ho půjčíte dopředu, máte větší jistotu, že najdete vybavení, které vám bude vyhovovat a že bude v dobrém stavu.

     

  • #515567
    a
    anicka.12
    Účastník

    Rozhodně doporučuju zajít do https://galaxiebarev.cz/ mají tam interaktivní světelné a barvené exponáty je to jako být ve vesmíru, je tam i robotická show, děti se tam opravdu vyžily i kreativně. Navíc jsme se automaticky vstupenkami zapojili do soutěže o Ferarri :))

    • #516332
      e
      evcasl
      Účastník

      Tam jsme byli a je to tam fakt supr, syn z toho byl úplně vedle 🙂

  • #515373
    A
    Alizee
    Účastník

    Kam tak zajít v Praze za zážitkama jako celá rodina? Podělte se o místa, kde se vám líbilo 🙂

    • #516859
      M
      Martiti
      Účastník

      Stojí to za to taky ve Světě medúz v Praze na Pankráci. Je to tam opravdu neuvěřitelný, vůbec jsem netušila, že je tolik druhů medúz a je to krásně udělané. Mají tam i super vyžití pro děti (hřiště, interaktivní bistro…:-)

    • #515550
      m
      marianana
      Účastník

      Tak to se k tobě hned připojím, nedávno jsme se přistěhovali a tak ocením každou radu obzvlášť teď když už se nedá nic moc vymýšlet venku 🙂

  • #514281
    M
    Micha-ella
    Účastník

    <span style=“color: #000000; font-size: 11pt; font-family: Calibri, Arial;“ data-sheets-value=“{"1":2,"2":"Pokud budete v Praze teďka na podzim, tak doporučuju kouknout s dětmi i sem galaxiebarev.cz. Pro děti je to jako dělaný a krom toho, že je to vizuálně fakt nádherný, plný barev a světel, což je dost bavilo, tak je to i vzdělávací a jsou tam různý interaktivní a kreativní hry. Vyřádili jsme se tam i my s manželem :D"}“ data-sheets-userformat=“{"2":12713,"3":{"1":0,"3":1},"6":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"8":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"10":1,"11":4,"15":"Calibri","16":11}“>Pokud budete v Praze teďka na podzim, tak doporučuju kouknout s dětmi i sem galaxiebarev.cz. Pro děti je to jako dělaný a krom toho, že je to vizuálně fakt nádherný, plný barev a světel, což je dost bavilo, tak je to i vzdělávací a jsou tam různý interaktivní a kreativní hry. Vyřádili jsme se tam i my s manželem :D</span>

  • #512249
    k
    koralovka85
    Účastník

    My máme rádi Dinoparky a zoo. Jelikož jsme už jich pár objeli, tak nám chybí už jen Dino u Ostravy. Takže pojedeme jeden víkend tam a případně, když zbude čas, tak se zastavíme do Ovy ještě do ZOO. Tak snad se nám tam bude líbit. 🙂

    • #512704
      B
      Bedriška Malá
      Účastník

      Máme to taky tak… Jsme z Plzně a v našem dinoparku https://www.dinopark.cz/cz/plzen jsme skoro každý měsíc… Teď v létě to stojí o to víc za to, že tam mají jezírko s vodopádem. U toho mi děti stojí celé minuty 🙂

    • #512361
      n
      nanna
      Účastník

      Tam je to moc hezké, určitě se Vám tam bude líbit. Park je klidně na 3-4 hodiny, záleží na tom jak moc lidí bude a jak moc to chytne děti. Ale je tam opravdu spousta vyžití pro prcky, takže věřím že se tam hodně zabaví. Nám se tam líbí i dospělákům, mají to moc hezky udělané.

      • #513294
        A
        Anka45
        Účastník

        My jsme v Dinoparku Plzeň klidně i půl dne… Každý exponát musíme vidět, u všeho se zastavujeme a zkoumáme 🙂 Jinak děti tam baví paleontologické hřiště 🙂 Je to moc fajn výlet 🙂

  • #512101
    A
    Alenka79
    Účastník

    Ahojky chystáme se s dětmi na týden do Prahy, chceme jim ukázat památky v Praze a také bych se tu ráda zeptala na pěkné a zábavné místa v Praze a okolí. Můžete mi je sem prosím napsat? Mám kluka a holku (4 a 7 let). děkuji 🙂

    • #512531
      p
      petra.konecna13
      Účastník

      Mám děti v podobném věku jako ty a za nás mohu doporučit dinopark v Galerii Harfa. Hrozně se nám tu líbí. Mají to tu moc pěkné a klukům se tu líbí. Skvělé je paleontologické hřiště, 3D kino a spoustu dalších atrakcí. Přikládám odkaz ať se můžeš podívat https://www.dinopark.cz/cz/praha .

      • #512603
        A
        Alenka79
        Účastník

        Dívala jsem se na stránky a prošla jsem si virtuální prohlídku a vypadá to moc dobře, navíc když jsem to ukazovala dětem, tak už se nemůžou dočkat až dinopark navštívíme :-D.

  • #510562

    Arlette Casper
    Účastník

    Myslím, že to bude v pořádku

  • #510130
    A
    Adinamandlova
    Účastník

    Holky, byla některá z Vás v Plzeňském Dinoparku?
    Mám na víkend mimo své dvě děti ještě i dvě sestřiny a bojím se o své duševní zdraví, tak je chci někam vytáhnout na celou sobotu a utahat. Co myslíte, splní to účel? Děti ve věku od 10 do 15 let.

    • #510258
      S
      Sofinka
      Účastník

      Hezky napsáno, chápu tě, naprosto. Já mám doma děti čtyři ve stejném věku, jen všechny svoje. A co se týče tvého nápadu, tak schvaluji. Tam se vyřádí, něco přiučí, budou na čerstvým vzduchu, spojte to i s vedlejší zoo a máš vystaráno na celou sobotu a klid po utahání v neděli 😀

      • #510386
        A
        Adinamandlova
        Účastník

        Díky, no a jak je to s parkováním? Dá se tam parkovat zdarma před areálem někde?

         

  • #500824
    l
    lenana
    Účastník

    Když třeba nevyjde počasí nebo tak tak hezky se dá strávit den třeba v https://www.galerieharfa.cz/ v pražských Vysočanech. Je tam suprovej dinopark pro děti a obchody, dobrý jídlo 🙂

    • #509010
      M
      Martiti
      Účastník

      Koukám na ten dinopark a to by teda fakt bylo něco pro nás 🙂 koukám že teď tam mají i zahájení s Patem a Matem tak to tam děti určitě vezmeme, super tip 🙂

      • #509042
        l
        lenana
        Účastník

        Určitě se to bude dětem líbit, náš kluk z toho byl nadšený 🙂

    • #508230
      b
      bertikber
      Účastník

      To je fakt, zrovna jsme tam o víkendu byli a bylo super 🙂

  • #494667
    m
    michala69
    Účastník

    My máme v únoru naplánované hory, ale čeho se děsím, tak je půjčení vybavení. Buď jsou to šílené částky nebo je to vybavení v otřesném stavu :(. Nevíte jestli je lepší vybavení půjčovat na místě nebo raději dopředu ?

  • #432198
    z
    zanda.m
    Účastník

    Malá je cachtalka, takže jezdíme po akvaparcích po Česku. Po Vánocích ale pojedeme do Maďarska, dostali jsme poukaz https://www.animod.cz/skvely-rodinny-pobyt-v-madarskych-laznich-zalakaros-vc-vstupu-do-aquaparku-polopenze-2-deti-zdarma.html Nebo to možná necháme až na jaro, ať je trochu hezky.

  • #426718
    m
    martusi
    Účastník

    Kam jezdíte s dětmi na výlet? Potřebovala bych nějaké nápady, už jsme toho objezdili právě hodně.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist