Výběr kočárku

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > Výběr kočárku

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel n nanna a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #517140
    B
    Bedriška Malá
    Účastník

    Zdravím, kočárek jsem vybírala v prodejnách. Tam jsem si dozkoušela jak se řídí, případně i jak se skládá a jak vypadá, jaké má vychytávky. 🙂 Takto jsem si vybrala Joolz kočárek. Nakonec jsem ho ale objednávala na eshopu CrystalBaby, jelikož jsem tam kupovala i nosítko a nějakou kosmetiku pro prcka. 🙂

    • #517219
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      Já to dělám stejně. Mrknu po obchodech, vyzkouším a pak porovnám ceny na webu. 🙂 Kočár se mi moc líbí, jaký tip jsi volila?

      • #517410
        B
        Bedriška Malá
        Účastník

        Kupovala jsem tento typ https://www.crystalbaby.cz/joolz-joolz-day5-kompletni-set-stone-grey.  Je to 2v1. Dokupovala jsem jen síťku proti hmyzu, pláštěnku a autosedačku. Ale vše bychom stejně potřebovali. Kočár je opravdu vynikající, krásný, pohodlný pro malého a skvěle se i ovládá a skládá. 🙂

        • #517679
          n
          nanna
          Účastník

          Taky jsme odtud objednávali kočárek Joolz, vybírali jsme už sportovní a myslím, že líp jsme vybrat nemohli 🙂 navíc doručení super rychlé, paráda 🙂

  • #509050
    l
    lenana
    Účastník

    Ahoj maminky, pomožte mi prosím s výběrem kočárku. Ráda bych takový, se kterým budu moct chodit pohodlně po městě i mimo něj, kde budu miminko vždycky v teple a pohodlí a samozřejmě bych ráda aby byl i stylový. Děkuju za rady 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist