vybavení pro dítě

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > vybavení pro dítě

Zvolené téma obsahuje celkem 32 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Alizee a poslední změna proběhla před 12 měsíci.

  • Autor
    Příspěvky
  • #509017
    A
    Alizee
    Účastník

    Na tu novou generaci Noordi fjordi už jsem taky koukala a jsem mu hodně nakloněná, každý ho chválí…

  • #508278
    m
    milka8
    Účastník

    Kdo jste z Prahy tak hezký věci jsem teď vybrala v galerii Harfa.

  • #507853

    kvapik
    Účastník

    Já bych chtěla kočárek se kterým budu moct chodit i po neupravených cestách, jsme s manželem nadšení turisti tak prosím sdílejte vaše zkušenosti…:-)

    • #507887
      t
      tana.hadkova
      Účastník

      Koukni se tady na srovnání https://www.vseumel.cz/kocarky-recenze/ my na základě toho vybrali kočár Noordi Fjordi, model 2022 a já si ho nemůžu vynachválit.

      • #508984
        S
        SarkaKiska
        Účastník

        My ho máme a je parádní, určitě stojí za to já mu nemám co vytknout 🙂

      • #507888

        kvapik
        Účastník

        Paráda moc děkuju za super odkaz. Na ten kočárek Noordi fjordi čtu dobrý ohlasy tak nad tím teď vážně uvažuju.

  • #507817
    n
    nadiaa
    Účastník

    Vybíráme kočárek, jsme poměrně aktivní takže bychom chtěli nějaký, se kterým můžeme v pohodě chodit i mimo město do přírody. Děkuju předem za tipy 🙂

  • #505476
    m
    michala69
    Účastník

    Já budu ráda za doporučení na bodyčka pro děti :). Jde mi hlavně o kvalitu, nikoliv cenu. Hlavně aby byly z dobrého materiálu a kvalitně zpracované.

    • #505645
      V
      VeveruškaP
      Účastník

      To se podívej na littleangel.cz mají hezká a kvalitní bodyčka :). Super jsou ty jejich SMYK body. Těch od nich máme nejvíc.

      • #506048
        m
        michala69
        Účastník

        Aha a co prosím tě znamená to outlast?

        • #506381
          V
          VeveruškaP
          Účastník

          Těch vlastností je tam samozřejmě víc, například dokáže během nošení regulovat tělesnou teplotu, dovádět přebytečné teplo, takže se ti v něm prcek nebude potit :). Dokupovala jsem zrovna další bodyna na zimu s dlouhým rukávem, jsou fakt super a materiál je velmi příjemný https://www.littleangel.cz/body-smyk-dr-outlast-pruh-indigo-oliva/

  • #496181
    m
    markurka5
    Účastník

    Nevíte, kde mají udělané nějaké sady co jsou potřeba pro mimčo, kde je zavinovačka, fixační polštářek a tady ty věci co jsou potřeba a využijí se ?

    • #496470
      i
      irishanova
      Účastník

      Podívej se na sleepee, tam mají moc hezké sady pro miminka.

  • #494315
    K
    Kryska
    Účastník

    Kde by jste mi doporučily koupit učící věž ?

    • #494333
      J
      Jarka50
      Účastník

      My ji máme přes MonBaby. To zpracování je velmi kvalitní a hlavně bezpečné.

  • #493596
    k
    karolina.ka95
    Účastník

    Přemýšlím na fixačním polštářkem. Je dobré ho mít ?

  • #491309
    e
    emakrul
    Účastník

    Ahojky, mě nedávno došla objednaná postýlka, zrovna ji přítel složil, je perfektní 🙂

  • #491239

    Ahojky, ráda bych pořídila pro kojence nábytek do pokojíku, jde mi hlavně o postel, nějakou komodu, přebalovák a skřín,, prostě takovej ten základní nábytek.. Chtěla bych něco co je kvalitní a nechci za to dávat majlant 🙂 Díky za popřípadné tipy

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist